STABILO nagrodzone na WAWA DESIGN FESTIWAL

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
STABILO nagrodzone na WAWA DESIGN FESTIWAL

Wczoraj zakończyła się druga edycja WAWA DESIGN FESTIWAL, podczas której firma STABILO otrzymała „Wyróżnienie za produkt przyjazny projektantom”. Tym samym została nominowana do przyszłorocznej nagrody „Firma przyjazna projektantom”.

W jury konkursu zasiedli kuratorzy wydarzenia: Viol Orzechowska i Iwona Kowalczyk oraz projektanci biorący udział w festiwalu.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Wyróżnieniem zostały objęte nowe zakreślacze STABILO NEON, ponieważ są przydatne nie tylko w szkole czy na uczelni, ale także w pracy projektowej, a ich uniwersalność sprawdza się w wielu zawodach.

STABILO od zawsze dbało o to, by produkty marki były jak najwyższej jakości, wygodne w użyciu i miały designerski wygląd. Dlatego też bardzo cieszy nas to wyróżnienie, które oznacza, że Polscy projektanci doceniają te wartości i chętnie korzystają z naszych produktów – mówi Izabela Poradowska, Product Manager Corex – wyłącznego dystrybutora marki STABILO na Polskę.

Tegorocznej odsłonie festiwalu przewodniczyło hasło ”Przynależność”, które miało skupić uwagę uczestników na fakcie, że to, kim jesteśmy i skąd pochodzimy, wpływa na to, co tworzymy.  W jego ramach odbyły się wystawy, pokazy filmowe, panele, wykłady, a także warsztaty z projektowania.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij