GONG wzmacnia kreację

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
GONG wzmacnia kreację

W związku z dynamicznym rozwojem agencji, dział kreacji powiększył się aż o trzy nowe osoby.

(na fot. od lewej: Anka Słowiakowska-Polak, Piotr Gruba, Piotr Szydłowski)

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Anka Słowiakowska-Polak obejmująca stanowisko Senior Copywritera zaczynała swoją przygodę ze słowem pisanym w krakowskich dziennikach i gazetach. Potem już prostą drogą przeszła do szeroko rozumianego copywritingu. Ostatnie dwa lata związana z VML Polska pracowała dla takich marek jak mBank, Danone, Philips Polska, Żywiec i inni.  Wcześniej zdobywała doświadczenie w Interia.pl, Eskadra Media Services. Ma psa, kota i chciałaby więcej. Psów i kotów.

Piotr Szydłowski w GONG objął stanowisko Digital Creative. Wcześniej przez niemal dwa lata związany był z agencją digitalową Blueberry gdzie obsługiwał marki z portfolio Danone (Danonki, Danio, Activia), Mars Co. (M&M’S), McCain, L’Oreal, Wrigley (Skittles, Winterfresh), Mazda, Orange, Sony i AmRest (Pizza Hut). Ma na koncie również współpracę z Red8 Digital przy kampaniach ATL dla Unilever (Rexona, Lipton). Jest absolwentem studiów podyplomowych na kierunku UX Design w warszawskiej Szkole Wyższej Psychologii Społecznej.

Do zespołu dołączył również Piotr Gruba - Junior Copywriter, dotychczas związany z branżą muzyczno-filmową. Skończył studia na Wydziale Radia i Telewizji, gdzie studiował organizację produkcji filmowej i telewizyjnej. W czasie wolnym biega i słucha (jak sam twierdzi), za dużo muzyki. Pragnie przeczytać wszystkie dzieła noblistów i zostać DJ-em.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij