Powraca gamingowa liga SHIF7 LEAGUE

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Powraca gamingowa liga SHIF7 LEAGUE

Wraca SHIF7 – największa gamingowa liga influencerska w Polsce, łącząca w unikalny sposób muzykę, sport i lifestyle. Najbliższy event z rozgrywkami w Worms W.M.D już 15. października w przestrzeni The Box przy Łazienkowskiej 3.

Casual gaming w nowej odsłonie

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Pod koniec stycznia, po serii tajemniczych klipów, które pojawiały się na profilach instagramowych polskich influencerów, przedstawiono SHIF7 LEAGUE, czyli największą w Polsce influencerską ligę gamingową, w której raperzy, twórcy internetowi, sportowcy i e-sportowcy oraz znani streamerzy Twitcha rywalizują pomiędzy sobą, ramię w ramię ze swoimi fanami w różnych tytułach gier. Taką szansę dają każdorazowo kwalifikacje przedturniejowe zwane Draf7, które wyłaniają fanów dołączających do poszczególnych zespołów w każdej rozgrywce. Zapisy do najbliższego turnieju potrwają do 10.października do 23:59:59”. Szczegóły oraz najnowsze informacje znajdziecie na instagramowym kanale SHIF7 GAMING. 

Głównym celem projektu jest popularyzacja gamingu wśród nowych grup odbiorców, dotychczas nie związanych na co dzień z tematyką gier komputerowych, czy e-sportu.

Odmienione rozgrywki SHIF7 LEAGUE

W pierwszej połowie tego roku odbyły się dwie gale (FIFA, League of Legends), a dalsze rozgrywki zostały zawieszone w związku z sytuacją geopolityczną na Ukrainie. Obecnie SHIF7 LEAGUE powraca odmienione.

Na pokładzie SHIF7 LEAGUE pozostały takie drużyny jak Internaziomale, Hypetalk, Legia F&F, Team X, Grail Point, oraz członkowie E-kipy. Niestety z uwagi na kolizję terminów z wcześniej zaplanowanymi koncertami oraz innymi aktywnościami zawodników, rozgrywek nie wznowią Chillwagon oraz YFL. W ich miejsce pojawią się AIO TEAM w składzie Benito, PlanBe i Włodar oraz ekipa B24 w ramach której grać będą Janusz Walczuk, Beteo i Krzanek. 

Trzecia gala rozgrywana będzie w Worms W.M.D już 15.października. Ważnym wyróżnikiem jest fakt, że poza cyklem turniejów gamingowych będą to także imprezy, organizowane w przestrzeni kreatywnej The Box na stadionie Legii Warszawa.

Wszystko co robimy w SHIF7 GAMING jest z myślą o naszych fanach oraz rozwoju młodych i utalentowanych gamerów poprzez łączeniu ich z popularnymi Twórcami, od których mogą czerpać wiedzę i doświadczenie na początku swojej drogi – komentuje Wojtek Małysz z SHIF7 GAMING.

Cały projekt SHIF7 LEAGUE jest realizowany przez The Collective. Jest to ekipa działająca w obszarze entertainment & content. Skupiając się na kreowaniu kolaboracji w obszarach gamingu, muzyki, sportu, mody i sztuki, tworzy nowatorskie miejsce spotkań zawodników, twórców, streamerów, muzyków czy projektantów oraz ich społeczności.  Sam projekt SHIF7 LEAGUE ma na celu łączenie światów gamingu z muzyką, lifestyle’m, sportem oraz modą.

Na koncie mają już m.in. współpracę z Bedoesem oraz EA Sports przy promocji edycji gry FIFA 22 oraz release party najnowszych płyt Natalii Szroeder oraz Young Multiego. Szczegóły oraz najnowsze informacje odnośnie turniejów będą podawane w kanale instagramowym SHIF7 GAMING.

Wszyscy gracze, którzy chcieliby wziąć udział w galach SHIF7 LEAGUE mogą zapisać się do najbliższego turnieju jeszcze do 10. października do 23:59:59”

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij