Netcamp o technologiach mobilnych

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Netcamp o technologiach mobilnych

Fundacja Netcamp zaprasza w czwartek 25 września o godz. 18 na kolejne inspirujące spotkanie IT w Szczecinie. Tym razem tematem będą technologie mobilne. Opowiemy o skalowalności i optymalizacji aplikacji oraz pokażemy jak działają inteligentne systemy nawigacji.

1. Jak obsłużyć 100 tys. użytkowników? Skalowalność i optymalizacja rozwiązań serwerowych - Piotr Górzyński, REC Global

Z jakimi problemami zmagają się programiści rozwiązań serwerowych obsługujących m.in. aplikacje mobilne? Czym właściwie jest skalowalność? I jakie niesie za sobą koszty? Gdzie szukać sposobów na poprawę wydajności i ile można zyskać na optymalizacji po stronie serwera i klienta?

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

2. Jak inteligentny system nawigacji wykorzystuje dane o ruchu drogowym? - Maciej Chmielowski, Mobica

Wykorzystanie informacji o ruchu drogowym we współczesnych inteligentnych systemach nawigacyjnych staje się standardem. Oprócz wizualizacji takich danych na mapie systemy te potrafią również korygować trasy tak by prowadzić użytkowników do celu w optymalnym czasie. W jaki sposób takie dane docierają do systemów nawigacyjnych? Skąd pochodzą? Jakie inne możliwości daje nam gromadzenie takich informacji?

3. TBA

Spotkanie Netcamp odbędzie się w klubie Hormon Cafe (ul. Monte Cassino 6). Głównym sponsorem spotkania jest firma REC Global, partnerem została Mobica a mecenasem jest Miasto Szczecin. Po prezentacjach zapraszamy na branżowe rozmowy przy piwie i afterparty.

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc wymagana jest rejestracja na stronie. Planowana jest również transmisja online ze spotkania na kanale YouTube Netcampa, gdzie dostępne są też inspirujące nagrania z poprzednich wydarzeń.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij