Z Kubusiem drugie śniadanie nigdy nie jest nudne!

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Z Kubusiem drugie śniadanie nigdy nie jest nudne!

Marka Kubuś od roku konsekwentnie wspiera ideę drugiego śniadania, edukując inspirując w tym zakresie mamy oraz ich dzieci.

Kubuś przygotował imponujących gabarytów niespodziankę, dzięki której przypomina tysiącom przechodniów o drugim śniadaniu i udowadnia, że z Kubusiem nigdy nie jest ono nudne. W ramach głośnej kampanii „Po pierwsze drugie śniadanie”, Kubuś zachęca dzieci i dorosłych do przygotowywania i spożywania ciekawych, pożywnych oraz smacznych drugich śniadań i podkreśla, jak ważną rolę spełnia ten posiłek.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Już od dzisiaj, przez cały weekend, w Galerii Krakowskiej w Krakowie będzie stała unikalna, ogromna, interaktywna śniadaniówka o imponującej wysokości 3,5 m. Prawdopodobnie to największy na świecie pojemnik na drugie śniadanie! Dzięki specjalnej aplikacji, każde dziecko może podejść do śniadaniówki i wybrać smakowity posiłek, na który ma ochotę. Kubuś od 10-18  będzie aktywnie przypominał Krakowianom i turystom odwiedzającym galerię o idei drugiego śniadania. Kubuś przygotował dla dzieci przepyszne drugie śniadanie zapakowane w wyjątkowe Kubusiowe śniadaniówki, idealne do szkolnego plecaka oraz wiele innych niespodzianek. Zapraszamy!

Agencja odpowiedzialna za przygotowanie akcji: VOC Events
Data rozpoczęcia akcji: 19.09.2014

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij