Iga Świątek i Wiktor Zborowski we wspólnym spocie nawiązującym do „Króla Lwa”

Iga Świątek i Wiktor Zborowski we wspólnym spocie nawiązującym do „Króla Lwa”

Iga Świątek postanowiła podsumować swoje tegoroczne osiągnięcia „z przymrużeniem oka”. Tenisistka i aktor Wiktor Zborowski stworzyli filmik, w którym parafrazują znany dialog Simby i Mufasy z filmu Disneya.

2022 rok dla Igi Świątek stał pod znakiem licznych sukcesów. Zamykając sezon jako liderka światowego rankingu, Iga postanowiła zrobić niespodziankę swoim fanom i opublikowała krótki spot, w którym występuje jako nowa „Królowa Tenisa”.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Wygrałam tyle turniejów, osiągnęłam 37 zwycięstw z rzędu, zostałam mistrzynią wielkoszlemową, ponownie w Paryżu i pierwszy raz w US Open. No i last but not least – od kwietnia jestem numerem jeden WTA, kończąc rok na tej pozycji. To naprawdę szalone. Ucieszmy się tym w typowy dla mnie sposób – z humorem i przymrużeniem oka. Obejrzyjcie ten filmik i odpowiedzcie na bardzo ważne pytanie: to kiedy pora na to, żeby rządzić też na trawie? – pisze tenisistka.

W nagraniu przenosimy się w czasie do lat, zanim Iga Świątek osiągnęła wielki sukces. Spot przedstawia tenisistkę stojącą wraz z Wiktorem Zborowskim na jednym z warszawskich mostów, z którego rozpościera się widok na „Królestwo tenisa”.

– Kiedyś, Iga, słońce panowania obecnego Numeru Jeden zajdzie, a wzejdzie… dla Ciebie jako nowej Królowej Tenisa na świecie – mówi Zborowski.

– I to wszystko będzie moje? – pyta Iga.

– Wszyściutko – odpowiada aktor.

Rozmowa w humorystyczny sposób nawiązuje także do jednego z największych wyzwań, jakie stoi przed tenisistką w nadchodzącym sezonie, czyli zwycięstwa na Wimbledonie. Dotąd Świątek nie miała okazji triumfować na mistrzostwach rozgrywanych na kortach trawiastych.

 

Realizacją filmu zajął się Laik Knows, a za scenariusz odpowiada Wiktor Zborowski, Zofia Zborowska oraz Andrzej Wrona. Warto przypomnieć, że w dubbingu do filmu z 1994 roku swojego głosu również użyczył Wiktor Zborowski, jako Mufasa.

Aktorka Zofia Zborowska także podzieliła się filmikiem w swoich mediach społecznościowych, gdzie zdradziła parę szczegółów na temat nagrania.

Ależ to był spontan. Kręciliśmy to w lipcu, a mieliśmy na to uwaga: 20 minut.

P.S. Jak myślicie kto był bardziej zajarany? Iga, że gada z Królem Lwem czy Król Lew, że gada z Igą? – napisała aktorka.

PS
Czy sukcesy Igi Świątek przekładają się na propozycje biznesowe? Jak zarządza się wizerunkiem gwiazdy sportu? – Na te i inne pytania odpowiada Paula Wolecka, PR & communications manager Igi Świątek.

PS 2
Rozegrany 11 września turniej US Open przyciągnął przed ekrany średnio aż 2,65 mln widzów. To najlepszy wynik w historii wielkoszlemowych relacji w Polsce.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij