Bakoma świętuje 25-lecie z nową stroną od Goldbach Interactive

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Bakoma świętuje 25-lecie z nową stroną od Goldbach Interactive

Agencja Goldbach Interactive zrealizowała nowy serwis internetowy Bakomy. Odświeżenie strony www.bakoma.pl to część obchodów 25-lecia istnienia firmy.

Funkcjonalny, przejrzysty, nowoczesny – taki jest nowy serwis firmy Bakoma, stworzony przez warszawską agencję marketingu internetowego Goldbach Interactive. Agencja odpowiada zarówno za kreację, architekturę informacji, jak i za budowę strony, która ma odświeżyć wizerunek obchodzącej 25-lecie firmy.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Serwis jest skierowany do klientów indywidualnych i potencjalnych partnerów firmy. Ci pierwsi znajdą w nim opisy produktów oraz informacje na temat akcji marketingowych i CSR-owych Bakomy. Partnerzy handlowi mogą zapoznać się z  aktualną ofertą oraz znaleźć dane najbliższego dystrybutora. Wszystko w wyjątkowo przejrzystej formie.

- Projektując nowy serwis korporacyjny firmy Bakoma postawiliśmy na jego funkcjonalność – mówi Paweł Kwiatek, Key Client Consultant w Goldbach Interactive. – Najważniejsze było dla nas to, by odbiorca intuicyjnie znajdował wszelkie potrzebne informacje na temat firmy i jej produktów. Pamiętaliśmy również o osobach korzystających z urządzeń mobilnych. Serwis jest przygotowany w taki sposób, by można było z niego korzystać, używając tableta, czy smartfonu – dodaje.

To już kolejny etap współpracy Bakomy z Goldbach Interactive. Agencja od ponad roku promuje w internecie marki Jogurt Naturalny Gęsty oraz Premium Gold. Do jej zadań należą obsługa fanpage’y „Kuchnia Jogurtowa” i „Nieidealna” oraz strony internetowej.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij