Przegląd najciekawszych realizacji reklamy billboardowej

Przegląd najciekawszych realizacji reklamy billboardowej

Samochody spadające z parkingu, trójwymiarowe obrazy czy reagujące na ruch billboardy - to nowy sposób na przyciągnięcie uwagi. Zwykłe reklamy już dawno przeszły do lamusa. Teraz, żeby zwrócić uwagę odbiorcy, potrzeba czegoś innowacyjnego. Czegoś, co się wyróżnia. Czegoś, czego jeszcze nie było.

W obecnych czasach, człowieka ciężko jest zadziwić i zainteresować. Idąc czy jadąc ulicą mija się kolejne odsłony różnych reklam, jednak większość z nas nie zwraca na nie uwagi. Dlaczego? Ponieważ nie są niczym niezwykłym. Stale powielają ten sam nudny schemat. Zwykły billboard nie robi wrażenia, jak kiedyś. Dziś potrzeba czegoś nowego, unikalnego. Całe szczęście, na świecie nadal są ludzie kreatywni, prześcigający się w coraz to nowszych i lepszych pomysłach. Tworzone przez nich reklamy powinny być przykładem, tego jak zaciekawić odbiorcę, aby zwrócił uwagę na treść i przekaz.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Poniżej przykład reklamy przeglądarki internetowej Yahoo. Widząc coś takiego, nie sposób się nie "zatrzymać". Szczególnie jeśli pojawia się ona nagle, wywracając nasz realizm do góry nogami.

Inny ciekawy projekt - reklama magazynu Playboy. Niby wygląda normalnie, ale jak spadnie deszcz to efekt murowany.

Na wzmiankę zasługuje również, największa na świecie reklama. LG stworzyło ważący 1800 ton billboard o długości 240 metrów. I jak tu można go nie dostrzec?

Reklama w całości ruchoma? Czemu nie. Dobrym przykładem takiej kreacji jest reklama British Airways.

Kto powiedział, że billboard musi trzymać się wymiarów? Coraz więcej jest przykładów reklam, które w pełni wychodzą poza ramy. I to nie tylko te rozmiarowe.

Poniżej przedstawiamy przegląd najciekawszych i najbardziej kreatywnych przykładów reklamy billboardowej, zebranych z całego świata.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij