Mobilne studio IKEA w Krakowie

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Mobilne studio IKEA w Krakowie

Na placu Jana Nowaka Jeziorańskiego w Krakowie zaparkowała nietypowa, dwupiętrowa ciężarówka. Wchodząc do jej środka, trafimy do w pełni urządzonych sypialni. Ten oryginalny pojazd to mobilne studio IKEA, promujące najnowszy katalog sklepu z wyposażeniem wnętrz.

Do pojazdu, którego wnętrze zaaranżowano specjalnie na potrzeby IKEA, można wejść do 28 września w godz. 11:00 – 19:00. W środku znajdują się w pełni urządzone sypialnie. W jednej z nich czekają fizjoterapeuci, którzy pomogą m.in. w doborze materaca dostosowanego do indywidualnych potrzeb. Chętni mogą wziąć udział w sesji fotograficznej i otrzymać nowy katalog IKEA 2015 z własnym zdjęciem. Nie zapomniano też o atrakcjach dla najmłodszych, którzy mogą stanąć oko w oko z ogromnymi maskotkami popularnego brokuła i marchewki. Na sobotę i niedzielę przewidziano też warsztaty plastyczne.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

- Mobilne Studio to część kampanii promującej nasz najnowszy katalog – wyjaśnia Magdalena Gorecka-Przepolska z IKEA Kraków – Ponieważ w tym roku koncentrujemy się na obszarach domu, w których odpoczywamy i przygotowujemy się na nowy dzień, postanowiliśmy też wyjść naprzeciw oczekiwaniom tych, którzy wstają skoro świt. Od 1 września w dni powszednie otwieramy sklep godzinę wcześniej, czyli o 9:00, a nasza restauracja zaprasza na śniadanie już od 8:00 – dodaje Magdalena Gorecka-Przepolska.

Mobilne Studio to część kampanii promującej najnowszy katalog IKEA 2015. Kraków to szóste miasto po Warszawie, Gdańsku, Poznaniu, Wrocławiu i Katowicach, do którego zawita mobilne studio IKEA. Ostatnim przystankiem ciężarówki będzie Łódź.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij