Niezwykły pojedynek z Garrim Kasparowem do wylicytowania na aukcji WOŚP

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Niezwykły pojedynek z Garrim Kasparowem do wylicytowania na aukcji WOŚP

Już 29 stycznia Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagra po raz 31. Z tej okazji wylicytować można między innymi udział w ceremonii otwarcia turnieju szachowego Superbet Rapid and Blitz Poland 2023 i wielkiej grze symultanicznej z samym arcymistrzem szachowym Garrim Kasparowem.

Prawdziwa gratka nie tylko dla fanów szachów

W roku 2022 w rywalizacji z legendarnym szachistą udział wzięli między innymi Jerzy Dudek, Tomasz Smokowski, sekretarz stanu w Kancelarii Prezydenta RP – Andrzej Dera czy popularny Youtuber Patec. Tym razem miejsce przy jednym ze stołów zająć może ten, kto przekaże najwyższą kwotę w licytacji, z której środki przekazane zostaną na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Superbet Rapid and Blitz Poland 2023 to jedno z najbardziej prestiżowych wydarzeń tego typu w Polsce, budzące ogromne zainteresowanie nie tylko społeczności szachowej, ale też innych środowisk oraz największych mediów, również zagranicznych.

Licytacja znajduje się pod linkiem.

Zabrakło miejsca przy stole? Nic nie szkodzi!

To jednak nie koniec atrakcji przygotowanych przez sponsora tytularnego imprezy we współpracy z fundacją Jerzego Owsiaka. Do wylicytowania przekazany został również unikatowy stół szachowy, na którym rozgrywano pojedynki podczas pierwszej edycji turnieju. Wyjątkowości tej pamiątce nadają podpisy uczestników, którymi byli najwybitniejsi szachiści na świecie, wśród nich zwycięzca turnieju, polski arcymistrz – Jan-Krzysztof Duda.

Stół licytować można pod tym linkiem.

Weź udział w nagraniu programu w Kanale Sportowym

Wśród nagród do wylicytowania znajduje się również zaproszenie na nagranie programu „Skrzydłowy, Bramkarz i Łącznik” w największym kanale sportowym na polskim YouTube. Zwycięzca licytacji będzie mógł od kulis zobaczyć, jak wygląda produkcja programu, zwiedzić siedzibę Kanału Sportowego i porozmawiać z uczestnikami programu – Tomaszem Smokowskim, Jerzym Dudkiem i Sławomirem Peszką.

Licytacja zaproszenia do Kanału Sportowego znajduje się pod linkiem.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij