30-lecie IAA – nowy system identyfikacji wizualnej od Communication Unlimited

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
30-lecie IAA – nowy system identyfikacji wizualnej od Communication Unlimited

Agencja marketingu zintegrowanego Communication Unlimited rozszerza współpracę z Międzynarodowym Stowarzyszeniem Reklamy (IAA). Okazją jest 30-lecie IAA Polska.

Obchodząca w tym roku 30-lecie istnienia IAA Polska Międzynarodowe Stowarzyszenie Reklamy to jedyna organizacja w kraju, która skupia przedstawicieli wszystkich uczestników procesu komunikacji marketingowej: z mediów, agencji oraz reklamodawców z rozmaitych branż. Misją IAA Polska jest kształtowanie zrównoważonego rozwoju rynku komunikacji marketingowej – z poszanowaniem zasad etycznych. Kluczowe wartości dla IAA Polska to transparencja, inkluzywność i współpraca, a przede wszystkim dialog z partnerami zewnętrznymi, ale też wewnątrz branży.

Z okazji 30-lecia IAA Polska, Communication Unlimited przygotowało jubileuszowe logo oraz opracowało cały system identyfikacji – projekty wizytówek, akcydensów, czy KV do komunikacji w kanałach social mediowych.

To nie pierwsza współpraca Communication Unlimited z IAA. W 2019 roku agencja przygotowała dla IAA Global światową kampanię promującą rolę marek „Why Brands Matter”. Premiera kampanii miała miejsce podczas wirtualnej konferencji IAA „Creativity 4 Better” w Bukareszcie, a była obecna na billboardach, w mediach tradycyjnych oraz kanałach social media w krajach Europy, w Stanach Zjednoczonych, Azji i Australii.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij