Mistrzowska współpraca – Szymon Marciniak ambasadorem LANCERTO

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Mistrzowska współpraca – Szymon Marciniak ambasadorem LANCERTO

Szymon Marciniak, jeden z najlepszych sędziów piłkarskich na świecie, dołączył właśnie do drużyny ambasadorów LANCERTO. Umowa między polską marką odzieży premium a arbitrem została podpisana na 24 miesiące.

Szymon Marciniak od wielu lat prowadzi mecze piłkarskie na najwyższym poziomie. Szczególną sławę przyniosło mu sędziowanie najważniejszego meczu w piłkarskim kalendarzu – finału Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej 2022 między Argentyną a Francją. 

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

W trosce o swój profesjonalny wizerunek nie tylko na boisku, ale także poza nim, arbiter podjął się roli ambasadora LANCERTO.

– Nie wszyscy wiedzą, że bycie sędzią piłkarskim to dużo więcej niż bieganie w stroju sportowym po boisku. To również częste spotkania biznesowe i oficjalne okazje, które wymagają bardziej oficjalnego stroju. Dlatego z wielką przyjemnością zgodziłem się zostać ambasadorem marki LANCERTO, której propozycje bardzo mi się podobają. Jestem pewien, że świetnie przygotują mnie na każde wyjście – mówi Szymon Marciniak.

W ramach dwuletniej umowy marka zadba o profesjonalny wizerunek sędziego podczas oficjalnych spotkań, a także będzie pełniła funkcję doradcy i partnera technicznego w zakresie doboru stylizacji, ubrań oraz dodatków na różnego rodzaju wydarzenia. 

– Stosując terminologię piłkarską: jesteśmy bardzo szczęśliwi, mogąc powitać Szymona Marciniaka w naszym składzie. To nie tylko popularny sędzia cieszący się dużym uznaniem i sympatią, ale także wyjątkowy profesjonalista – zarówno na boisku jak i poza nim. Wszystkie te cechy współgrają z naszymi wartościami, dlatego jesteśmy przekonani, że czeka nas bardzo owocna współpraca – mówi Michał Grochala, Brand Manager, LANCERTO.

Poza doradztwem i doborem strojów partnerstwo obejmuje realizację sesji zdjęciowych, kampanie online oraz działania w kanałach mediów społecznościowych LANCERTO i Szymona Marciniaka – na Facebooku, Instagramie i TikToku.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij