Netflix otworzył butik z zabawkami erotycznymi w ramach promocji nowego serialu

Netflix otworzył butik z zabawkami erotycznymi w ramach promocji nowego serialu

Netflix otworzył pop-up store w Londynie, w którym do zdobycia były luksusowe gadżety erotyczne od marki Coco de Mer's.

fot. Netflix 

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Czasowy sklep promował nowy serial „Obsession”, stanowiący adaptację książki „Damage” autorstwa Josephine Hart z 1991 r. Fabuła opowiada o romansie uznanego chirurga z narzeczoną jego syna, który przeradza się w szaleńcze pożądanie. Główna bohaterka – Anna (grana przez Charlie Murphy znaną z „Peaky Blinders”) pokazuje Williamowi (granemu przez Richarda Armitage’a) swój pamiętnik z fantazjami seksualnymi i w ten sposób zakochani trafiają do świata BDSM. 

Marketing doświadczeń według Netflixa

Odwiedzający butik zostali zaproszeni do środka przez postacie przebrane za głównych bohaterów. „Anna” prosiła o podpisanie formularza zgody, w którym potwierdzali, że ich sekrety mogą być udostępniane w butiku, mediach społecznościowych oraz na stronie internetowej.

Klienci butiku nie płacili za gadżety w formie pieniężnej, ale trafiali do pokoju, w którym, by móc pozyskać wybrany produkt, musieli anonimowo podzielić się swoim mrocznym seksualnym sekretem w specjalnie przygotowanej do tego księdze, stworzonej na wzór pamiętnika Anny. W zamian za najdroższe gadżety, konsumenci dzielili się najbardziej skandalicznymi tajemnicami.

Butik powstał w dzielnicy Soho w Londynie i był dostępny przez dwa dni, jedynie dla osób, które ukończyły 18. rok życia. Za pomysł na jego realizację odpowiada brytyjska agencja Bartle Bogle Hegarty.

PS Połączenie mody i popkultury we współpracy Lacoste i Netflix

Francuska marka odzieżowa stworzyła kolekcję ubrań we współpracy z portalem streamingowym Netflix. Wykorzystano w niej motywy z ośmiu popularnych seriali.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij