Dentsu Creative ponownie wygrywa przetarg marki Škoda

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Dentsu Creative ponownie wygrywa przetarg marki Škoda

Dentsu Creative ponownie została wybrana na partnera strategiczno-kreatywnego marki Škoda. Agencja będzie odpowiedzialna za całościową obsługę Škoda w zakresie działań ATL oraz social mediów na polskim rynku. Umowa ma charakter długofalowy.

Agencja współpracuje z marką Škoda od ponad 7 lat. Od sierpnia 2016 roku jeszcze jako Isobar Poland, była odpowiedzialna za strategię content marketingową w mediach społecznościowych, w tym na platformach Facebook, Instagram oraz YouTube. W 2018 roku zakres współpracy został rozszerzony o realizację kampanii ATL oraz wszystkie działania strategiczno-kreatywne i komunikacyjne marki Škoda na polskim rynku. W ramach nowej umowy, agencja będzie odpowiadać za całą strategię marketingową i komunikacyjną, obejmującą zarówno działania ATL, jak i social media.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

– Przedstawione propozycje rozwiązań kreatywnych były bardzo inspirujące a sama decyzja była oparta na wielu czynnikach. Cieszymy się na kontynuację współpracy nad budowaniem marki Škoda w Polsce z Dentsu Creative. Liczymy na wiele innowacyjnych rozwiązań i twórczych kampanii, które pozwolą nam wspólnie z naszymi klientami odkrywać wszystko co ważne – komentuje Arkadiusz Gwizdek, CMO Škoda Polska. 

W ramach dotychczasowej współpracy z marką Škoda, agencja zdobyła kilka nagród, w tym Effie, KTR oraz Golden Arrow, co potwierdza fakt, że zespół jest w stanie stworzyć kreatywne i skuteczne kampanie, które przynoszą pozytywne wyniki biznesowe i są doceniane przez ekspertów z branży.

– Cieszymy się, że możemy kontynuować naszą współpracę. To dla nas wyzwanie, ale i niezwykła szansa na dalszy rozwój i realizację kolejnych ambitnych projektów. Wygrana jest dowodem na to, że nasze strategiczne i kreatywne podejście przynosi wymierne korzyści dla marki, i to jest najlepszą rekomendacją – podsumowuje Nazar Al-Khouri, dentsu Creative.

PS Dentsu Polska tworzy strukturę dedykowaną rozwiązaniom opartym o AI

Dentsu Polska ogłasza utworzenie AI Lab – nowej struktury zespołu, dedykowanej rozwiązaniom opartym na sztucznej inteligencji. AI Lab ma na celu opracowanie i wdrożenie innowacyjnych rozwiązań dla klientów agencji, wykorzystując możliwości sztucznej inteligencji.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij