Daria Ławniczak objęła stanowisko account managerki w Neon Shake Advertising

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Daria Ławniczak objęła stanowisko account managerki w Neon Shake Advertising

Agencja digital 360 Neon Shake Advertising z Wrocławia cały czas się rozwija. W maju do zespołu obsługi klienta dołączyła Daria Ławniczak.

Daria Ławniczak jest absolwentką Uniwersytetu Jagiellońskiego na kierunku Historia sztuki, Zarządzanie kulturą i mediami oraz Uniwersytetu SWPS na kierunku content marketing. W Neon Shake Advertising objęła stanowisko account managera. Swoją karierę rozpoczynała od marketingu instytucjonalnego w Centrum Biblioteczno-Kulturalnym FAMA.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

W ostatnim roku Daria pracowała jako project manager w firmie Publicon. Do jej obowiązków należało m.in. przygotowywanie i wdrażanie strategii marketingowych i PR-owych, działania employer brandingowe oraz realizowanie eventów artystycznych, ale i komercyjnych takich jak 20 lat Segafredo Zanetti w Polsce, Gala 25-lecia WSSE „Invest-Park", Dni Dewelopera, SportBiz SUMMIT 2023. W Publiconie zarządzała zespołami projektowymi, współpracowała z zewnętrznymi dostawcami, odpowiadała także za obsługę Olympuss Business Services Sp. z o. o. czy Credit Agricole.

Wcześniejsze doświadczenie Darii to stanowisko account managera w agencji Brand You Much, w której w swoim portfelu klientów obsługiwała takie marki jak Baumit, Personnel Service, Hornavan oraz Timberland. Dzięki tej roli zdobyła doświadczenie w zakresie koordynacji kampanii w zakresie marketingu 360, web designu, SoMe, brandingu, produkcji video oraz realizacji sesji zdjęciowych.

W Neon Shake Advertising Daria będzie mogła wykorzystać swoje szerokie doświadczenie i zaangażowanie w pracy z klientami takimi jak Western Union czy Scandit.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij