Komputronik wybiera w przetargu agencję Ancymony

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Komputronik wybiera w przetargu agencję Ancymony

W efekcie wygranego przetargu, Ancymony zaczynają współpracę z marką Komputronik. Agencja będzie odpowiedzialna za obsługę kanałów głównego brandu marki Komputronik na Facebooku, Instagramie i Twitterze.

Komputronik to prężnie działająca firma z sektora IT, klasyfikowana w pierwszej dziesiątce największych spółek teleinformatycznych na polskim rynku.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

– Jak komunikować radość z technologii w sposób maksymalnie przyciągający uwagę, trafiający do pokolenia Z i Millenialsów jednocześnie? Podeszliśmy do tego po ancymońsku. Już sama nasza prezentacja przetargowa wywołała burzę emocji. Co to za niestandardowy, ekscytujący pomysł? Już niedługo będzie można się przekonać, śledząc socialmediowe profile Komputronik – komentuje Katarzyna Borowiec, senior digital specialistka w agencji Ancymony.

– Podczas przetargu agencja Ancymony urzekła nas nietuzinkowym i odważnym pomysłem, którego wdrożenie, mamy nadzieję, pomoże nam być jeszcze bliżej z naszymi odbiorcami i nadać nieco więcej odwagi oraz wyrazistości tonality Komputronik w social mediach – mówi Paulina Pytel, community manager, Komputronik.

Agencja Ancymony odpowiada za obsługę oficjalnych kanałów społecznościowych marki (Facebook, Instagram, Twitter), moderację grup dyskusyjnych oraz za influencer marketing.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij