Nadciąga Wataha - kampania promocyjna polskiego serialu HBO

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Nadciąga Wataha - kampania promocyjna polskiego serialu HBO

Trwa multimedialna ogólnopolska kampania promująca serial produkcji HBO Wataha. Poza standardowymi działaniami już od września trwa prowadzona z blogerami akcja #MagiczneBieszczady.

W ramach promocji HBO odkoduje również weekend 11 i 12 października wraz z premierą pierwszego odcinka serialu Wataha w niedzielę o godz. 20.10 w HBO i w HBO GO.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Ogólnopolska kampania promocyjna obejmuje działania w internecie, radiu, kinie, telewizji, prasie oraz w outdoorze. Tydzień przed premierą rozpoczęły się intensywne działania w obszarze online. Reklamy będą emitowane w portalach (Onet, Gazeta, Interia), w serwisach kontekstowych (Filmweb, Hatak), w kanałach VOD (vod.pl, Ipla, tvp.pl) oraz w wydaniach mobilnych magazynów (Newsweek, Focus, Logo), a także w mediach społecznościowych (Facebook).

Spoty radiowe są emitowane w największych stacjach ogólnopolskich (RMF, ZET, Trójka), a także w stacjach lokalnych i regionalnych. Trailer kinowy (45”) jest emitowany w sieciach CinemaCity i Multikino. Kontekstowe wsparcie działań prowadzone będzie także w telewizyjnych stacjach tematycznych (Polsat News, National Geographic, Discovery) oraz w tv guidach (Tele Tydzień i To&Owo). Działania w prasie wzmocnione zostaną specjalnym partnerskim projektem prowadzonym wspólnie z Gazetą Wyborczą. Kampania outdoorowa jest prowadzona w pięciu największych miastach Polski w oparciu o nośniki typu backlight. Wyjątkowym elementem kampanii jest jeden z największych billboardów w Polsce zamieszczony na Hotelu Hilton DoubleTree w Łodzi we współpracy z operatorem TOYA.

Już od września trwa niestandardowa akcja promocyjna serialu produkcji HBO Wataha pod hasłem #MagiczneBieszczady prowadzona we współpracy z blogerami, którzy opisują ciekawe bieszczadzkie historie i intrygujące miejsca. Wszystkie materiały można znaleźć, używając hasztagu #MagiczneBieszczady lub wchodząc na stronę. Kolejnym elementem promocji jest zainspirowane serialem piwo Wataha wyprodukowane przez Bieszczadzką Wytwórnię Piwa Ursa Maior.

Działania promocyjne rozpoczęły się lokalnie w Bieszczadach już w sierpniu, ogólnopolska kampania ruszyła od początku października i potrwa do końca miesiąca. Zdjęcia do spotu promocyjnego i keyvisual serialu przygotowała agencja Brasil. Za planowanie i zakup mediów odpowiada dom mediowy UM. Akcję #MagiczneBieszczady koordynuje agencja Lubię to.

W ramach kampanii promocyjnej HBO odkoduje weekend 11 i 12 października wraz z premierą pierwszego odcinka serialu Wataha w niedzielę o godz. 20.10 w HBO i w HBO GO.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij