Energa Operator stawia na responsywność

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Energa Operator stawia na responsywność

Janmedia Interactive, we współpracy z Energa Operator SA, przygotowała responsywną wersję serwisu energa-operator.pl. Głównym celem realizacji było poprawienie poziomu dostępności i użyteczności serwisu. Jest to pierwsza responsywna strona www dystrybutora energii w Polsce.

Nowa wersja energa-operator.pl została odświeżona pod kątem użyteczności. Janmedia, wraz z Klientem, podczas realizacji redesignu uprościła architekturę informacji w serwisie oraz w inny sposób pogrupowała dostępne w nim treści. Wyraźniej zaznaczony został także podział sekcji przeznaczonych dla klientów indywidualnych oraz biznesowych. Co więcej, poprawiona została szata graficzna, jest zdecydowanie nowocześniejsza.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Poza wdrożeniem serwisu zgodnie z Responsive Web Design do jego funkcjonalności została dodana możliwość geolokalizowania wybranych informacji. W zależności od lokalizacji urządzenia, z którego korzysta użytkownik zostaną mu wyświetlone informacje dedykowane dla jego regionu.

W nowej wersji serwisu użytkownicy będą w stanie szybciej wyszukać informacje takie jak: komunikaty dot. wyłączeń, dane kontaktowe, informacje o procedurze przyłączenia do sieci oraz będą mogli z łatwością znaleźć potrzebne dokumenty.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij