e-point SA wzmacnia kompetencje kreacyjne - Krzysztof Rejek nowym art directorem

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
e-point SA wzmacnia kompetencje kreacyjne - Krzysztof Rejek nowym art directorem

Krzysztof Rejek został Art Directorem w e-point SA. Ten software house, wyspecjalizowany w rozwiązaniach internetowych kierowanych głównie do branży finansowej i e-commerce, konsekwentnie wzmacnia tym samym kompetencje w kreacji interfejsów graficznych.

- W e-point mocno rozbudowaliśmy dział projektowania User Experience, więc przyszła pora na położenie silnego nacisku na aspekty związane z projektowaniem graficznym. Krzysztof ma mnóstwo doświadczeń, a jego kompetencje kreatywne idealnie wpisują się w kierunek rozwoju firmy - mówi Łukasz Franczuk, UX Team Leader z firmy e-point SA.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Do kluczowych obowiązków nowego Art Directora będzie należało tworzenie pomysłów graficznych na potrzeby realizowanych projektów i przetargów, inspirowanie i nadzorowanie pracy grafików, a także wprowadzanie nowych koncepcji interakcji z markami obsługiwanymi przez e-point.

Krzysztof Rejek wcześniej był Art Directorem w Interactive Solutions, oraz Senior Designerem w Ars Thanea. Pracował m.in. dla takich klientów jak: Procter&Gamble, Adidas, Heyah, Philips, Microsoft, T-mobile, Nutricia, Yes Biżuteria.

e-point w czasie 18 lat funkcjonowania na rynku wyspecjalizował się w tworzeniu systemów internetowych "szytych na miarę" - rozwiązania typu omnichannel dla branży finansowej i międzynarodowe systemy e-commerce. Wśród klientów e-point są m.in. Amway, ING, Raiffeisen Polbank, Aleo.pl, PZU, Lion's Bank, Toshiba, Link4, Aegon.

 

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij