Padaczka nie musi być barierą. Angelini Pharma Polska udowadnia to w najnowszym spocie

Padaczka nie musi być barierą. Angelini Pharma Polska udowadnia to w najnowszym spocie
„W Polsce jest prawie 400 tys. osób cierpiących na epilepsję” - to zdanie moglibyśmy usłyszeć w niejednej kampanii społecznej. Jednak ta przygotowana przez Angelini Pharma Polska jest inna. I właśnie dlatego przyciąga!
O autorze
1 min czytania 2023-10-31

fot. Facebook

W ostatnich dniach października na koncie Angelini Pharma Polska w mediach społecznościowych pojawiło się video, którego tematyka dotyczy padaczki. W krótkim, niespełna 1,5-minutowym filmie, jest wszystko, co potrzebne:

  • konkretne, merytoryczne informacje,

  • żywy scenariusz,

    LinkedIn logo
    Na LinkedInie obserwuje nas ponad 100 tys. osób. Jesteś tam z nami?
    Obserwuj
  • odrobina humoru.

Źródło: Facebook

Słuchaj podcastu NowyMarketing

Kampania zorganizowana przez Fundację Epi-Bohater Angelini Pharma Polska, a także portalem Onet.pl (partner medialny), ma na celu uświadomienie częstotliwości występowania epilepsji w społeczeństwie, ale także przekonanie odbiorców, że choroba ta nie musi oznaczać wykluczenia.

NowyMarketing logo
Mamy newsletter, który rozwija marketing w Polsce. A Ty czytasz?
Rozwijaj się

Akcja  pt. „Padaczka? I co z tego?” jest kontynuacją działań pod hasłem „Nie jesteś sama. Nie jesteś sam”, mającej na celu budowanie świadomości na temat epilepsji oraz zapobieganie stygmatyzacji osób chorych. 

Więcej informacji na temat akcji można znaleźć pod adresem: www.padaczka.co/.

PS Helping Hand wspiera pracowników Angelini Pharma

Pierwsza w Polsce platforma wsparcia zdrowia psychicznego pozyskała nowego klienta korporacyjnego. Na współpracę z Helping Hand, i tym samym na poszerzenie zakresu benefitów pozapłacowych dla swoich pracowników, zdecydował się polski oddział firmy Angelini Pharma.

PS2 ALT-y i alternatywna rzeczywistość. Opowieść o dostępności

Rzadko zastanawiamy się, jak „wygląda” rzeczywistość – i Internet – z „punktu widzenia” osoby z dysfunkcją wzroku. W większości też nie wiemy, w jaki sposób osoby niewidome pracują z urządzeniami elektronicznymi.