Ideo dołącza do partnerów Sitecore

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Ideo dołącza do partnerów Sitecore

Agencja interaktywna Ideo nawiązała współpracę partnerską z firmą Sitecore - jednym z największych na świecie dostawców na rynku systemów typu Web Content Management.

Sitecore Web Content Management pomaga tworzyć i zarządzać nowoczesnymi, bardzo rozbudowanymi projektami internetowymi. Główni klienci Sitecore to przedstawiciele firm znajdujących się w zestawieniach Fortune 1000 oraz FT 500. 

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

 - Rozbudowując naszą sieć partnerów w Polsce poszukujemy firm które łączą wysokie kompetencje z zakresu e Marketingu  z kompetencjami programistycznymi umożliwiającymi wdrażanie i utrzymywanie rozwiązań przeznaczonych dla dużych przedsiębiorstw i Klientów korporacyjnych. Ideo już od wielu lat łączy te kompetencje osiągając spektakularne sukcesy na rynku, decyzja o zawarciu partnerstwa była w tym przypadku naturalną koleją rzeczy - powiedział Mariusz Krukowski, Regional Sales & Partner Manager  z Sitecore International. 

Partnerstwo daje firmie Ideo dostęp do wiedzy i kompetencji posiadanych przez Sitecore, możliwość konsultacji z architektami największych systemów informatycznych. W ramach partnerstwa Ideo ma także dostęp do narzędzi developerskich usprawniających wdrażanie rozbudowanych platform internetowych. 

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij