Dołącz do ekipy Szlachetnych i delikatnych

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Dołącz do ekipy Szlachetnych i delikatnych

Milka, marka, której takie wartości jak delikatność, szlachetność i chęć pomocy innym są szczególnie bliskie, wspiera ogólnopolską akcję SZLACHETNA PACZKA – inicjatywę, która co roku angażuje tysiące ludzi w całej Polsce.

Aby organizacja i jej wolontariusze mogli przez cały rok aktywnie działać, Milka przekazała pół miliona złotych. Poprzez nowy, świąteczny spot reklamowy, dedykowane materiały POSm oraz stronę internetową www.fioletowastrona.pl marka chce także zachęcić Polaków do wsparcia akcji i przypomnieć, że pomoc ma szczególnie silną moc, kiedy pomaga się razem.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Szlachetni i delikatni

Delikatność, szlachetność i chęć pomocy innym to wartości bliskie SZLACHETNEJ PACZCE, ale też Milce. A pomaganie jest wyjątkowo skuteczne, kiedy pomaga się razem. Z tego powodu Milka wspiera tych, którzy mają otwarte serca i sprawiają, że świat staje się lepszym miejscem. O kogo chodzi?

O wolontariuszy, którzy decydując się zaangażować w działania SZLACHETNEJ PACZKI inspirują innych do pomocy. Wszyscy oni tworzą drużynę Szlachetnych i Delikatnych. Aby PACZKA mogła działać przez cały rok, nie tylko w okresie Świąt, Milka przekazała pół miliona złotych na codzienną działalność organizacji i wolontariuszy.

Zachęcamy wszystkich, którzy mają w sobie Szlachetność i Delikatność do włączenia się do akcji. Niezwykłe jest to, że każdy z nas może się zaangażować i to na wiele różnych sposobów. Można zorganizować paczkę dla potrzebującej rodziny, kupić cegiełkę albo podczas zakupów wybrać produkty Milka na Święta i także w ten sposób wesprzeć tę niezwykłą akcję – mówi Małgorzata Chojnacka, Brand Manager Milka, Mondelez Polska S.A.

Jak działa SZLACHETNA PACZKA

SZLCHETNA PACZKA to ogólnopolski projekt pomocy realizowany przez Stowarzyszenie WIOSNA.

To inicjatywa, która jednoczy zwykłych ludzi i pomaga potrzebującym. Około miesiąca przed Bożym Narodzeniem darczyńcy mogą wybrać konkretną rodzinę i przygotować dla niej dedykowaną paczkę na Święta. Paczki w zeszłorocznej edycji otrzymało ponad 17,5 tysiąca rodzin. W tym roku SZLACHETNA PACZKA obejmie pomocą ponad 18 tysięcy rodzin, które odwiedzi 10 000 wolontariuszy. Ośrodki paczki powstaną w prawie 600 miejscach w Polsce. Swój udział można zgłaszać od 22 listopada poprzez stronę. Na pomoc czeka 18 tysięcy rodzin z całej Polski.

Jak pomóc SZLACHETNEJ PACZCE

Komunikacja akcji

Od 12 listopada do końca grudnia w głównych (TVN, Polsat) i lokalnych stacjach telewizyjnych będzie emitowany nowy, utrzymany w świątecznym klimacie spot reklamowy. W klipie w bajkowej zimowej scenerii, fioletowa krowa czyta listy z życzeniami przyniesione przez listonosza i zachęca, aby razem z nią spełniać świąteczne marzenia. Można to zrobić wspierając wraz z Milką „Szlachetną Paczkę“. Polską adaptację spotu przygotowały agencje Saatchi & Saatchi oraz Badi Badi. Za działania PR odpowiada agencja RC2.

Akcja będzie również wsparta dedykowanymi materiałami POSm w sklepach. Dodatkowo, marka przygotowała niespodziankę dla klientów sklepów handlu tradycyjnego.

Więcej informacji na temat zaangażowania Milki w tegoroczną edycję akcji SZLACHETNA PACZKA można znaleźć na stronie.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij