Eptimo - Nowy wymiar dystrybucji

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Eptimo - Nowy wymiar dystrybucji

Eptimo to nowy dystrybutor zaawansowanych rozwiązań do budowy infrastruktury IT na polskim i europejskim rynku. Firma zajmuje się dystrybucją rozwiązań sieciowych, serwerowych, storage, zasilania awaryjnego oraz oprogramowania marek będących liderami na światowych rynkach.

Eptimo - wyższa kultura rozwiązań IT

Wprowadzenie Eptimo na rynek poprzedzone zostało kampanią teaserową, której towarzyszyło hasło “Wyższa kultura rozwiązań IT”, czyli kompetencje i doświadczenie połączone z pasją.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Przedsiębiorstwo zarządzane jest przez Józefa Szajtera (CEO) oraz Przemysława Kucharzewskiego (COO), którzy posiadają bogate doświadczenie w branży IT. Nowy dystrybutor to profesjonalny zespół ponad 20 osób (PM-ów, handlowców, inżynierów sprzedaży) pozwalający na sprawne działanie i finansowanie bieżącej działalności oraz inwestycje.

Dystrybutor planuje się skupić na dostarczaniu kompleksowych rozwiązań w dziedzinie informatyki, telekomunikacji i systemów bezpieczeństwa. “Eptimo bazuje na solidnych podstawach personalnych i biznesowych, chce budować nowe standardy (Wyższą kulturę rozwiązań IT) na rynku dystrybucji IT” - mówi Józef Szajter.

Portfolio produktowe

Dystrybutor oferuje serwery, storage, systemy zasilania i urządzenia sieciowe swoim partnerom. Wkrótce wprowadzone zostaną produkty marek, które do tej pory nie były dostępne dla polskich odbiorców. “Podpisanie nowych umów dystrybucyjnych i poszerzenie portfolio produktowego o nowe marki pozwoli uzyskać zyskowność partnerom” - dodaje Przemysław Kucharzewski.

Plany biznesowe

Partnerzy od pierwszych dni mają dostęp do systemu B2B, który jest zintegrowany z systemami ERP i CRM dostawców. Spółka planuje uruchomienie centrów szkoleniowych we Wrocławiu i Katowicach już w pierwszym kwartale 2015 r., następnie kolejne w Warszawie. Firmy otrzymają dostęp do narzędzi finansowych, bogatej oferty szkoleń i narzędzi sprzedażowych.

Rozpoczęcie działalności

Oficjalne rozpoczęcie działalności firmy miało miejsce 18 listopada 2014 r. w restauracji Concept 13 w Warszawie. Patronat nad tym wydarzeniem objął CRN (COMPUTER RESELLER NEWS POLSKA). Spółka oferuje swoje rozwiązania w Europie, a jej biura mieszczą się we Wrocławiu i w Katowicach.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij