Biuro Reklamy Gazeta.pl ma wyłączność na sprzedaż reklam na Kwejk.pl

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Biuro Reklamy Gazeta.pl ma wyłączność na sprzedaż reklam na Kwejk.pl

Biuro Reklamy Gazeta.pl rozpoczęło współpracę z Kwejk.pl – jednym z największych serwisów rozrywkowych w Polsce i od 2015 roku będzie sprzedawać powierzchnie reklamowe na Kwejk.pl na zasadach wyłączności.

– Współpraca z dużym i mającym wieloletnie doświadczenie w sprzedaży powierzchni reklamowych podmiotem, jakim jest Gazeta.pl, ogromnie nas cieszy. Dzięki niej mamy szansę na rozwój i maksymalizację korzyści z rosnącego zasięgu Kwejk.pl – mówi Dymitr Głuszczenko, twórca i szef serwisu.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Kwejk.pl znajduje się w czołówce serwisów rozrywkowych w Polsce. Codziennie pojawia się na nim ponad 100 nowych zabawnych obrazków, gifów, filmików i memów. Witryna ma ponad 2 mln użytkowników miesięcznie. Są to głównie ludzie młodzi – ponad połowa użytkowników Kwejk.pl to osoby do 24 roku życia*.

– Wzmacniamy i rozszerzamy ofertę reklamową Gazeta.pl o serwis skierowany do bardzo atrakcyjnej dla reklamodawców grupy młodych i aktywnie korzystających z internetu osób. To również zupełnie nowy kontekst, w którym nasi klienci mogą promować swoje marki – mówi Bartosz Wysocki, dyrektor sprzedaży Gazeta.pl.

Obok standardowych rozwiązań i formatów reklamowych w serwisie Kwejk.pl, Biuro Reklamy Gazeta.pl oferuje także szereg niestandardowych form promocyjnych, wykorzystujących funkcjonalności serwisu.

Gazeta.pl, jako jedyny podmiot na rynku, zajmuje się również sprzedażą powierzchni reklamowych w Skype oraz na portalu MSN.com.

 

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij