Cinema 3D Biała Podlaska w ofercie Multikino Media

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Cinema 3D Biała Podlaska w ofercie Multikino Media

Od grudnia br. w ofercie Multikino Media znalazło się nowo otwarte kino Cinema 3D Biała Podlaska. To 53 lokalizacja w ofercie brokera, jednego z liderów rynku reklamy kinowej.

CINEMA 3D to sieć nowoczesnych multipleksów kinowych, która działa na polskim rynku od kilku lat. Pierwsze kino zostało otwarte w styczniu 2011 roku, najnowsze - 27 listopada 2014 r. Obecnie sieć posiada łącznie 5 kin, a wszystkie są obsługiwane reklamowo przez Multikino Media.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Współpraca z Multikino Media od samego początku układa się bardzo dobrze. Do tej pory w ofercie brokera były nasze 4 kina i jesteśmy pewni, że nowo otwarty obiekt w Białej Podlaskiej uatrakcyjni i poszerzy ofertę firmy – mówi Jarosław Pantol – Wiceprezes Zarządu Cinema 3D Spółka Akcyjna.

Do tej pory w ofercie sprzedaży reklamy kinowej firmy Multikino Media znajdowało się 52 kin w 41 miastach, z łączną liczbą 302 ekranów. 32 kina należą do sieci Multikino.

Poza kinami sieci Multikino spółka Multikino Media posiada w swojej ofercie reklamowej kina Apollo Film, warszawskie kina Atlantic, Muranów i Luna oraz kina sieci Cinema 3D.

We wszystkich kinach obsługiwanych przez spółkę istnieje możliwość wyświetlania cyfrowych spotów oraz realizacji szerokiej gamy działań off-screen.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij