Mutant Giant Spider Dog Sylwestra Wardęgi światowym hitem YouTube!

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Mutant Giant Spider Dog Sylwestra Wardęgi światowym hitem YouTube!

Film Sylwestra Wardęgi, należącego do sieci LifeTube, zdobył pierwsze miejsce w światowym rankingu YouTube Rewind 2014. Mutant Giant Spider Dog stał się globalnym hitem, który obejrzało już ponad 100 000 000 użytkowników na całym świecie.

YouTube uhonorowało sukces Wardęgi, umieszczając ikonę Spider Doga przy oficjalnym logo kanału.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

YouTube Rewind to lista najchętniej oglądanych filmów mijającego roku. W 2012 roku pierwsze miejsce zajął teledysk do piosenki Gangnam Style koreańskiego zespołu PSY, zaś w roku 2013 triumf przypadł zespołowi Ylvis dzięki piosence The Fox (What Does the Fox Say?). Mijający rok zdecydowanie należał do Sylwestra Wardęgi. Jego film Mutant Giant Spider Dog, w którym przebrany w kostium pająka pies straszy przypadkowych ludzi, to najczęściej wyświetlany materiał wideo na świecie.

Sylwester działa już wystarczająco długo, aby wyczuwać oczekiwania użytkowników YouTube. Zarówno w tym, jak i we wcześniejszych filmach, odwołuje się do uniwersalnych emocji – lęku i zaskoczenia. Umiejętność rozbawienia, bazująca na międzynarodowym contencie to kluczowe elementy, które pozwoliły Sylwestrowi osiągnąć pierwsze miejsce w globalnym rankingu – komentuje Barbara Sołtysińska, CEO LifeTube.

Sylwester należy do sieci partnerskiej LifeTube, zrzeszającej wpływowych twórców internetowego video. Łączna liczba wyświetleń materiałów Partnerów wynosi średnio miesięcznie ponad 68 000 000. LifeTube wspiera zarówno twórców, jak i marki, w ich działaniach na YouTube.

Zapraszamy do subskrybowania kanału SA Wardęga.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij