Pomaganie przez Logowanie

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Pomaganie przez Logowanie

Wystartowała świąteczna akcja Grupy WP i Fundacji Mam Marzenie – „Pomaganie przez Logowanie”. Od teraz każde logowanie do WP Poczty służy szczytnemu celowi; pomaga spełnić marzenia podopiecznych fundacji.

Do akcji „Pomaganie przez Logowanie” może włączyć się każda osoba korzystająca z usługi e-mail w Wirtualnej Polsce. Wystarczy, że do 31 grudnia będzie regularnie logować się do swojej skrzynki pocztowej. W zamian za tę, dla wielu codzienną, aktywność, Grupa WP przekaże fundusze na realizację marzeń podopiecznych Fundacji Mam Marzenie. 

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

„Chcemy korzystać z potencjału naszej poczty, by pomagać. I co ważne, robić to razem z naszymi użytkownikami. Wystarczy po prostu zalogować się do poczty, nie trzeba niczego więcej – podkreśla Karolina Malewicz, Brand Manager Grupy WP, koordynator przedsięwzięcia – Cel akcji jest szczytny, a fakt, że z poczekalni dziecięcych marzeń znikną kolejne, po prostu bezcenny. Wraz z internautami podarujemy dzieciom wyjątkowy prezent pod choinkę – dodaje. 

Liczba wejść na pocztę będzie zliczana. Po zalogowaniu użytkownik zobaczy „pasek postępu” – informację o tym, czyje i jakie marzenie jest właśnie w trakcie realizacji oraz jak wiele logowań potrzeba, by je sfinalizować. Biorący udział w „Pomaganiu przez Logowanie” będą na bieżąco informowani o postępach akcji.

„To pokazuje, jak niewiele trzeba, by spełnić skryte marzenia najmłodszych. Dla użytkowników Poczty WP sprawdzanie wiadomości elektronicznych to zwyczajna czynność dnia codziennego, a dla naszych podopiecznych wyjątkowa szansa na spełnienie ich fantazji i możliwość, by choć na chwilę zapomnieć o chorobie. – mówi Karolina Adamska, Wiceprezes Zarządu Fundacji Mam Marzenie.

Wszystkie informacje o akcji „Pomaganie przez Logowanie” dostępne są na WP Poczta oraz na stronie Fundacji Mam Marzenie.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij