Fit-X-mas 2014 - Świąteczne kampanie wybranych klubów fitness

Fit-X-mas 2014 - Świąteczne kampanie wybranych klubów fitness

Okres poprzedzający Święta Bożego Narodzenia, to czas który marki wykorzystują na organizację licznych promocji i akcji specjalnych. Kampanie zachęcające do dokonywania zakupów pod pretekstem prezentów dla bliskich realizowane są już od początku grudnia.

fot. www.facebook.com/s4centrum

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

My sprawdziliśmy jakie promocje świąteczne dla swoich klientów przygotowały wybrane warszawskie sieci klubów fitness.

Holmes Place Poland

Jedną z najciekawszych kampanii realizuje sieć klubów Holmes Place. Dla swoich klientów marka przygotowała między innymi interaktywną grę "Znajdź swoją szczęśliwą gwiazdkę", w której do wygrania są takie prezenty jak bezpłatne zaproszenia do wybranych klubów fitness, czy członkostwa Multiclub na weekend. Inną propozycją sieci jest możliwość wykupienia voucherów na prezenty oraz przedświąteczne rywalizacje sportowe, na przykład Mikołajkowy Maraton Biegowy.

Holmes Place przygotował także świąteczną akcję "Jedz zdrowo w te święta". Każdy, kto zapisze się do specjalnego newslettera, codziennie na swojego maila otrzymuje zdrową wersję potraw inspirowanych świątecznym klimatem.


Źródło zdjęć i grafik: www.holmesplace.pl, www.facebook.com/holmesplacepoland

Gravitan Health and Sport Clubs

W sieci Grativan, w okresie świątecznym, nowi klienci mogą skorzystać ze specjalnej promocji i przy zakupie karnetu "open" otrzymać pełny miesiąc członkostwa gratis. Marka nie zapomniała również o stałych klientach kierując do nich specjalną ofertę z okazji zbliżającej się Gwiazdki.

W ramach zakupów prezentów świątecznych, w klubach Grativan można zakupić świąteczne zestawy uwzględniające usługi z zakresu zabiegów kosmetycznych i pielęgnacyjnych. Z kolei do osób zainteresowanych zdrowym odżywianiem oraz korzystających z cateringów dietetycznych skierowana jest oferta Gravitan Catering, zawierająca Bożonarodzeniowe menu.


Źródło zdjęć i grafik: www.gravitan.pl, www.facebook.com/gravitanpoland

Pure Jatomi Fitness Polska

Sieć Pure Jatomi w ramach promocji świątecznej, oferuje vouchery prezentowe umożliwiające kompleksowe rozpoczęcie przygody ze sportem (voucher zawiera 3 darmowe wejścia do klubu, 3 indywidualne spotkania z trenerem, specjalistyczny pomiar składu ciała i konsultację dietetyczną). Inną propozycją marki są Mikołajkowe Maratony Fitness organizowane w klubach na terenie całego kraju.

Z kolei na stronie Pure na portalu Facebook można wziąć udział w konkursie "Kalendarz adwentowy", gdzie codziennie do wygrania są różne zestawy prezentów ufundowane przez kluby i partnerów sieci.


Źródło zdjęć i grafik: www.jatomifitness.pl, www.facebook.com/PureJatomiFitnessPolska

Fitness Club S4

W klubach Fitness Club S4 przed Świętami istnieje możliwość zakupu specjalnych, indywidualnych Kart Podarunkowych z usługami dowolnie wybranymi przez kupującego. Kartę można na przykład zasilić usługą miesięcznego karnetu na siłownię wraz z pakietem treningów personalnych lub miesięcznym karnetem zajęć fitness z możliwością korzystania również z siłowni.

Kolejną propozycją, tym razem wizerunkową, jest możliwość wysłania kartki świątecznej w stylu "fit", za pośrednictwem strony internetowej sieci klubów S4. Do wyboru mamy kilka wariantów kartek, które możemy wypełnić naszymi osobistymi życzeniami.


Źródło zdjęć i grafik: www.fitnessclubs4.pl, www.facebook.com/s4centrum

Pozostałe przykłady akcji świątecznych wybranych klubów fitness możecie obejrzeć na profilu Facebook w folderze Fit-X-mas 2014. Świąteczne promocje wybranych klubów fitness.

 

 

O autorce:
Anita Chabrowska, specjalista ds. marketingu sportowego, z wieloletnim doświadczeniem w branży reklamowej. Właścicielka agencji marketingu sportowego MUVment MARKETING.

 Zobacz pozostałe teksty autorki>

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij