Napełnij się dobrą energią

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Napełnij się dobrą energią

RWE Polska - Ławki RWE doładują smartfony i wesprą akcje charytatywne.

  • RWE Polska zainstalowała w centrum handlowym Złote Tarasy trzy ławki umożliwiające bezpłatne doładowanie akcesoriów elektronicznych wyposażonych w port micro USB
  • Ławki RWE zostały wykorzystane w pierwszej odsłonie kampanii wizerunkowo-charytatywnej „Napełnij się dobrą energią RWE”, która wsparła 23 edycję Wielkiego Finału WOŚP kwotą ponad 20 000 zł

RWE Polska umieściła pilotażowo w przestrzeni miejskiej, ławki, które umożliwiają bezpłatne doładowanie urządzeń elektronicznych, takich jak: smartfon czy tablet. Pierwsze trzy egzemplarze zainstalowano w C.H. Złote Tarasy i będzie można z nich korzystać do kwietnia. Oprócz doładowywania akcesoriów elektronicznych, Ławki RWE, będą również wykorzystywane w ramach akcji specjalnych realizowanych przez firmę. W tej drugiej roli zadebiutowały wspierając 23. Wielki Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W ramach akcji wizerunkowo-charytatywnej „Napełnij się dobrą energią RWE Polska” za każde doładowanie telefonu powyżej 50% baterii, RWE Polska, przekazała na rzecz Wielkiej Orkiestry 1 zł. W sumie udało się w ten sposób zebrać 10 151 zł. a RWE Polska wpłaciła na konto organizacji dwukrotność tej sumy.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

„W dzisiejszych czasach, z powodu wysokiej energochłonności urządzeń mobilnych, z których korzystamy na co dzień, cierpimy na ciągły deficyt energii elektrycznej. Cieszymy się, że udostępnione przez nas Ławki RWE nie tylko umożliwią doładowanie smartfona czy tabletu w przestrzeni miejskiej, ale także będą stanowić wsparcie dla naszych kolejnych akcji. Mamy nadzieję, że już niedługo nasze ławki pojawią się w całej Polsce” – powiedział Menedżer Marketingu Klientów Masowych, Karol Hołdyński.

Akcja „Napełnij się dobrą energią RWE Polska” rozpoczęta w Złotych Tarasach, będzie miała swoją kontynuację w innych lokalizacjach na terenie Warszawy. RWE rozważa także objęcie akcją różnych miast w Polsce.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij