VIACOM powierza budżet mediowy Starcomowi

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
VIACOM powierza budżet mediowy Starcomowi

Dom mediowy Starcom z grupy Starcom MediaVest, zwyciężył w przetargu na obsługę mediową firmy Viacom International Media Networks Polska,.

Należą do niej takie kanały telewizyjne jak m.in.: MTV, Viva, Comedy Central, Comedy Central HD, Nickelodeon, a także Paramount Channel HD, który firma planuje uruchomić wkrótce na naszym rynku.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Starcom zajmie się strategią komunikacji oraz planowaniem i zakupem wszystkich mediów do kampanii reklamowych promujących stacje z grupy Viacom w Polsce.

Procedury przetargowe rozpoczęły się w listopadzie ub.r. Oprócz Starcomu wzięły w nich udział domy mediowe: ZenithOptimedia oraz MEC i Initative,. - Szukaliśmy agencji, która zaproponuje nam nowoczesne i kompleksowe podejście do komunikacji, poparte wiedzą analityczną i bogatym doświadczeniem. Na pewno za Starcomem przemówili także konkretni ludzie - profesjonalny i bardzo zaangażowany zespół, który będzie dla nas pracował – mówi Daniel Reszka, Vice President, Marketing & Product, Viacom International Media Networks Polska

Wartość budżetu jaki Viacom International Media Networks Polska zamierza przeznaczyć na kampanie reklamowe swoich stacji w 2015 r. nie została ujawniona. Przejmowanie obsługi przez Starcom już się rozpoczęło.

Viacom International Media Networks w Polsce ma w swoim portfolio kanały telewizyjne grup Kids and Family (Nickelodeon, Nickelodeon HD oraz Nick Jr.), Youth and Music (MTV,VH1, MTV Live HD) oraz Entertainment (Viva, Comedy Central, Comedy Central HD, Comedy Central Family, Viacom Blink!), jak również witryny internetowe, oferujące łącznie ponad 700 godzin treści wideo, 100 gier i 50 000 teledysków. Globalnie spółka jest częścią koncernu Viacom.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij