Ruszyła kampania pożyczki na 5 proc. dla każdego w Alior Banku

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Ruszyła kampania pożyczki na 5 proc. dla każdego w Alior Banku

W najnowszej akcji marketingowej Alior Bank promuje pożyczkę gotówkową z oprocentowaniem 5 proc. dla każdego. Głównym medium jest telewizja, wspierana komunikacją Internecie.

Na potrzeby kampanii wyprodukowano 30-sekundowy spot reklamowy pt. „Otwieranie” oraz jego 15-sekundową wersję. W reklamie podkreślany jest fakt, że Alior Bank otwiera się dla klientów, tak szeroko, jak żaden inny bank i jako pierwszy ofertuje każdemu wyjątkowo niskie oprocentowanie pożyczki – tylko 5 proc.. Spot wyreżyserował Pan Konstanty Przybora, a operatorem zdjęć był Pan Paweł Edelman. Reklama jest emitowana w najpopularniejszych stacjach telewizyjnych m.in.: TVP 1, TVP 2, Polsat, TVN, TVN 7, TTV, PULS oraz na kanałach tematycznych TVP (m.in. Kultura, Seriale, Sport). 

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Działania w telewizji wspiera komunikacja w Internecie, która obejmie m.in. bannery wyświetlane na portalach o wysokim zasięgu (Onet, Wp, Newsweek oraz VOD), masowe e-mailingi oraz reklamy kontekstowe w wyszukiwarce Google. Reklamy internetowe prowadzą na dedykowaną stronę dostępną pod adresem. Ponadto, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów, przygotowany został kalkulator, umożliwiający obliczenie wysokości raty, przy określonej kwocie i okresie pożyczki.   

Za przygotowanie reklamy TV i materiałów BTL odpowiadała Agencja PZL, a za ich adaptację na materiały online – Agencja Sympatico. Media zaplanował i zakupił dom mediowy Maxus. Spot wyprodukował dom produkcyjny Film it.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij