Warszawskie Dni Rekrutacji już wkrótce!

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Warszawskie Dni Rekrutacji już wkrótce!

Już 12 i 13 lutego 2015 roku na Akademii L. Koźmińskiego w Warszawie odbędzie się IV edycja Warszawskich Dni Rekrutacji. Jest to największa w Polsce impreza dla profesjonalistów poświęcona tematyce employer brandingu, rekrutacji i zarządzaniu talentami.

Spodziewamy się ponad 400 profesjonalistów z branży HR, przede wszystkim osób zajmujących się rekrutacją. – mówi Tomasz Staśkiewicz, wydawca portalu HRstandard.pl, który jest organizatorem imprezy. – Przez dwa dni uczestnicy będą brać udział w wykładach i warsztatach. W tym roku Warszawskie Dni Rekrutacji będą miały motywy muzyczne. Będą utwory klasyczne – związane ze standardami w branży. Będą ostre rockowe wdrożenia rozwiązań HR. Jazzowe inspiracje dla profesjonalistów zarządzania zasobami ludzkimi. A także brzmienia techno – czyli przykłady, w jaki sposób nowe technologie wspierają procesy HR w firmach. Każdy znajdzie coś dla siebie.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

W roli prelegentów swój udział potwierdzili przedstawiciele m.in. takich firm jak LOTOS, ING Życie, Citi, Laboratorium Kosmetyczne dr Irena Eris, Employer Branding Institute, Krajowy Rejestr Długów, Britnet, Russel Reynolds Associates, Poczta Polska, British American Tobacco, Objectivity, Oranga Polska.

Drugi dzień będzie dniem warsztatowym. Wraz z ekspertami uczestnicy będą pracować nad rozwojem umiejętności niezbędnych w niezwykle dynamicznie zmieniającym się świecie HR. Całą konferencję zakończy wspólna sesja warsztatowa inspirowana metodologią OPEN SPACE. Po raz pierwszy w Polsce o tematyce warsztatów zdecydują sami uczestnicy. Staną się w ten sposób współtwórcami merytorycznymi wydarzenia.

Platynowymi partnerami konferencji będą m.in. Goldenline i eRecruiter. Dwie wiodące polskie firmy działające w obszarze nowoczesnych rozwiązań dla rekrutacji. Podczas konferencji rozdane zostaną statuetki bohaterHR dla najbardziej nowatorskich wdrożonych projektów związanych z Zarządzaniem Zasobami Ludzkimi. Do 4 lutego do północy czekamy na zgłoszenia konkretnych praktyk pod adresem: [email protected]


Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij