Gemius z nową stroną WWW

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Gemius z nową stroną WWW

Analizy, opinie, poradniki – to zawartość nowej strony internetowej Gemiusa. Projekt odzwierciedla motto firmy: We support knowledge driven business decisions.com. Premiera strony dziś.

Sprawdź na www.gemius.pl i www.gemius.com. Nowa strona Gemiusa to źródło wiedzy o internecie. Czytelnicy znajdą na niej zarówno ciekawostki o polskich internautach, stronach WWW i trendach rynkowych, jak i dane oraz analizy z zagranicy.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

– Nowa strona to taki nasz mały projekt wydawniczy, który adresujemy obecnym i przyszłym klientom. Chcemy dzielić się ze światem naszą wiedzą. Dlatego stawiamy na analizy, opinie i porady naszych ekspertów branżowych oraz doradców biznesowych – komentuje Piotr Ejdys, prezes firmy Gemius.

– Postawienie tej strony było dla nas nowym i ciekawym doświadczeniem, które zakończyło się sukcesem m.in. dzięki bardzo udanej współpracy z agencją Autentika – dodaje Piotr Ejdys. 

Z kolei Joanna Skierska, prezes polskiego oddziału firmy Gemius wyjaśnia, że nowa strona korporacyjna jest wyrazem nowego podejścia do rynku. – Każdego dnia nasze rozwiązania są wykorzystywane przez klientów do zbierania i przetwarzania ogromnych ilości danych. Od 15 lat wspieramy ich prowadząc pomiar oglądalności stron WWW, kampanii reklamowych w sieci, świadcząc usługi z zakresu web analytics i adservingu. Przez ten okres nasi partnerzy zgromadzili nieprzebrane zasoby danych. Obecnie, wspólnie z nimi nadajemy im jeszcze większej wartości jako źródła wiedzy biznesowej – mów Joanna Skierska.

Vesna Gordon, dyrektor sprzedaży międzynarodowej i marketingu, dodaje: – Działalność naszych partnerów biznesowych zazwyczaj wykracza poza świat online. Integracja danych z sieci ze środowiskiem offline to naturalna konsekwencja i następny krok w wykorzystaniu rozwoju naszej wiedzy i możliwości doradczych, dzięki którym pomagamy klientom podjąć właściwe biznesowo decyzje. Nowa strona jest tylko próbką naszych możliwości – przekonuje.

W najbliższych miesiącach nowa strona WWW zostanie wdrożona także na kilkunastu innych rynkach, na których Gemius posiada swoje oddziały.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij