Dentsu Aegis Network Polska koproducentem filmu „Król życia”

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Dentsu Aegis Network Polska koproducentem filmu „Król życia”

12 lutego br. holding reklamowy Dentsu Aegis Network Polska oraz Agora S.A. nawiązały współpracę przy produkcji filmu „Król życia” w reżyserii Jerzego Zielińskiego.

Film „Król życia” to inteligentna komedia o współczesnym świecie, opowiadająca historię Edwarda (w tej roli Robert Więckiewicz), czterdziestoparoletniego przeciętnego pracownika korporacji, zmęczonego pracą i światem, który go otacza. W jego życiu dochodzi jednak do wielkiej zmiany. Edward zaczyna dostrzegać uroki relacji międzyludzkich, staje się pozytywnym, pogodnym, otwartym i zadowolonym człowiekiem.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Zaangażowanie Grupy Dentsu Aegis Network Polska w koprodukcję jest naturalnym krokiem w rozwoju kompetencji w obszarze Amplifi Media Partnership & Content. Poprzez rozwój strategicznych partnerstw na rynku globalnym i lokalnym oraz współpracę w zakresie tworzenia dedykowanego contentu, Dentsu Aegis Network Polska może oferować swoim Klientom nowe, angażujące kanały komunikacji. Za współpracę koprodukcyjną odpowiadać będzie spółka Amplifi Polska.

W roli reżysera debiutuje ceniony operator Jerzy Zieliński. Scenariusz napisał Fadi Chakkour, również debiutant w branży filmowej. Oprócz Roberta Więckiewicza w filmie wystąpili m.in. Magdalena Popławska i Bartłomiej Topa. Premiera kinowa „Króla życia” została zaplanowana na jesień 2015 roku. Wiodącym producentem filmu jest Agora S.A., a za jego dystrybucję odpowiada NEXT FILM, spółka z grupy Helios.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij