Żywe manekiny w salonie Digel

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Żywe manekiny w salonie Digel

Firma Digel sięga po niestandardowe formy marketingu w miejscu sprzedaży. 14 i 15 marca na witrynie salonu Digel w warszawskim centrum handlowym Factory Annopol pojawią się modele, którzy będą odgrywali rolę manekinów.

W najbliższy weekend witryną salonu marki Digel w warszawskim Factory Annopol zawładną zawodowi modele, którzy zaprezentują kolekcję wiosna-lato oraz będą pokazywali różne możliwości stylizacji na bazie oferty sklepu. W ten sposób firma chce przyciągnąć klientów i zachęcić ich do zakupów całych zestawów ubrań. Jak wiadomo, mężczyźni lubią kupować gotowe komplety ubrań i dodatków, stad pomysł żeby pokazać im jak najwięcej propozycji idealnie dobranych stylizacji. Żywa witryna ma za zadanie także uprzyjemnić wizytę w salonie paniom towarzyszącym w zakupach mężczyznom oraz posłużyć im za inspirację podczas pełnienia roli osobistej stylistyki partnera. 

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Digel to niemiecka firma rodzinna z 75-letnią tradycją w produkcji odzieży męskiej. Dziś ma ona oddziały na całym świecie, w tym Polsce. Digel zawdzięcza swój międzynarodowy sukces wzornictwu zgodnemu z najnowszymi trendami mody innowacjom, jak również produktom dostosowanym do potrzeb rynku, takim jak funkcjonalne garnitury Protect3, odporne na zabrudzenia, dzięki tkaninie hi-tech. Oferta firmy wyróżnia się na rynku także dzięki niezwykle bogatemu asortymentowi ubrań dla mężczyzn o niestandardowej sylwetce.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij