Witaj wśród przyjaciół Kozla!

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Witaj wśród przyjaciół Kozla!

W kwietniu ruszy kampania marketingowa piwa Kozel, które pojawi się w Polsce w dwóch wariantach: Kozel Černý i Kozel Ležák 11. W ramach akcji zaplanowano działania interaktywne oraz outdoor.

„Kozel to doskonała propozycja dla tych, którzy szukają czegoś autentycznego i konkurencyjnego wobec dostępnych obecnie piwnych specjalności oraz lagerów alternatywnych – mówi Aleksandra Zarychta - Kuzalska, Kierownik ds. PR marek w Kompanii Piwowarskiej. – Ten autentyczny, warzony i rozlewany w Czechach trunek idealnie nadaje się do biesiadowania w gronie przyjaciół. W sklepach w całej Polsce pojawią się dwa warianty Kozla: ciemny i jasny“ - dodaje.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Velkopopovický Kozel Černý to piwo, które swój kolor i aromat zawdzięcza specjalnej mieszance ciemnych słodów. Kozel Ležák 11 to tradycyjny, wyróżniający się pełnią smaku, czeski lager tzw. 11, który w Polsce dostępny będzie z dedykowaną na nasz rynek nazwą i brązową etykietą z charakterystycznym wizerunkiem kozła trzymającego kufel piwa.

Kampania reklamowa obejmie działania interaktywne oraz outdoor i rozpocznie się w kwietniu. Za koncept kreatywny odpowiada McCann Prague, zaś Triad i Nairobia przygotują lokalne kreacje. Zakupem mediów zajmuje się dom mediowy MEC, obsługą social media zajmuje się agencja Traid, zaś działania PR prowadzi agencja Q&A Communications.

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij