62 dni do infoShare 2015!

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
62 dni do infoShare 2015!

Już za 62 dni rozpocznie się największa w środkowej Europie konferencja Tech & New Media infoShare 2015. Do 13 kwietnia trwa nabór zgłoszeń do konkursu Startup Contest w ramach Startup Zone. Na zwycięzcę czeka aż 10 tys. euro w gotówce!

Startup Zone powered by STARTER

W dalszym ciągu przyjmowane są zgłoszenia od startupów zainteresowanych udziałem w przestrzeni Startup Zone powered by STARTER. Młodzi przedsiębiorcy mogą zgłosić się do Startup Contest, w którym najciekawsze projekty z całego świata będą ze sobą rywalizować o miano najlepszego. Wszyscy półfinaliści konkursu zaprezentują się również nieodpłatnie na Startup Expo, czyli strefie wystawienniczej dedykowanej innowacyjnym projektom. Do udziału w Startup Expo można zgłosić się także niezależnie od konkursu. Jest to okazja do weryfikacji pomysłu na biznes, możliwość pracy z najlepszymi mentorami i szansa na prezentację startupu na scenie przed najważniejszymi inwestorami. To jednak nie wszystko! – Dzięki współpracy z funduszem SpeedUP BRIdge Alfa do konkursu zapraszamy w tym roku także ambitne projekty badawczo-naukowe, których twórcy myślą o komercjalizacji pomysłów. Największą atrakcją tegorocznego Startup Zone jest możliwość reprezentacji kraju przez polskich finalistów na międzynarodowym finale konkursu Creative Business Cup w Kopenhadze! – mówi Agnieszka Meller z Gdańskiego Inkubatora Przedsiębiorczości STARTER. – Marzący o powtórzeniu sukcesu CTAdventure muszą się jednak pośpieszyć. Na zgłoszenia czekamy tylko do 13 kwietnia. 

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Konto można utworzyć na stronie wydarzenia.

Call For Papers

Trwa nabór mówców w ramach Call for Papers. Organizatorzy infoShare zapraszają na scenę osoby, które chcą podzielić się wiedzą i umiejętnościami z zakresu UX designu, technologii frontend, mobile, wearables, rozwoju oprogramowania, marketingu cyfrowego, przedsiębiorczości… oto tematy, które można zaprezentować szerokiej publiczności infoShare 2015. Ale uwaga! – Nie akceptujemy tzw. marketingowego bullshitu – podkreśla Grzegorz Borowski, jeden z organizatorów konferencji. – Uczestnicy infoShare kochają wypowiedzi oparte na osobistym doświadczeniu i głębokiej wiedzy na dany temat, wystąpienia pełne praktycznych przypadków. Zainteresowanych zapraszamy do przesyłania zgłoszeń.

 Goście Specjalni infoShare 2015

Agenda konferencji wypełnia się, a oferta rozszerza. Do grona gości specjalnych tegorocznej edycji infoShare dołączyła m.in. Alicia Liu - inżynier oprogramowania, specjalizująca się w tworzeniu stron internetowych oraz aplikacji mobilnych od prototypu do produkcji. W ubiegłym roku otrzymała tytuł "Women to Watch" nagrodę światowej organizacji Women Who Code.

Z kolei Adam Bien jest członkiem Grupy Ekspertów dla Java. Konsultant i autor książek, architekt i deweloper projektów Java SE i Java EE. Adam Bien może pochwalić się takimi tytułami jak: Java Champion, Top Java Ambassador 2012 oraz JavaOne 2009, 2011, 2012 – a także Rock Star 2013.

Na scenie infoShare wystąpi także Anna Hejka, założycielka i Dyrektor Zarządzającą HCM Group. Posiada szerokie doświadczenie w prowadzeniu przedsiębiorstw w różnych kręgach kulturowych i cyklach koniunkturalnych. Mianowana Global Leader for Tomorrow. Nominowana do  Business Angel of the Year.

Z kolei w strefie Startup Zone wystąpi Niclas Fritz, współzałożyciel i dyrektor zarządzający HARDWARE.co, społeczności i akceleratora startupów. Niclas jest także wspólnikiem w PULSAR Consulting, gdzie koncentruje się na zarządzaniu innowacjami oraz pozyskiwaniem funduszy i rozwojem biznesu w zaawansowanych technologicznie firmach.

Rejestracja uczestników trwa!

Organizatorzy zapraszają do rejestracji oraz uzupełnienia swojego profilu w aplikacji networkingowej. Wybrane formy uczestnictwa to dodatkowe atrakcje i korzyści, które można wykorzystać nie tylko podczas infoShare 2015.

Konferencję organizuje Fundacja infoShare, którą założyli Grzegorz Borowski, Andrzej Kiesz, Tomasz Pawul i Marcin Pokojski. Odbywa się dzięki wsparciu Biura Promocji Miasta Gdańska, Gdańskiego Inkubatora Przedsiębiorczości Starter, Gdańskiego Parku Naukowo – Technologicznego, Gdańskiej Agencji Rozwoju Gospodarczego, a także licznych partnerów, sponsorów oraz patronów medialnych.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij