Digital Virgo posiada certyfikowaną aplikację losującą mQube

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Digital Virgo posiada certyfikowaną aplikację losującą mQube

Loterie towarzyszą nam już od lat i na pewno ten mechanizm promocji będzie nadal atrakcyjny, ponieważ jest skutecznym narzędziem wspierającym sprzedaż. Jednak zmieniające się przepisy prawne związane z przebiegiem loterii wymagają wprowadzania nowych rozwiązań.

Odpowiedzią na najnowsze interpretacje przepisów, które pojawiły się na przełomie 2014 i 2015 roku jest aplikacja losująca mQube stworzona przez Digital Virgo.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Aplikacja mQube

Firma Digital Virgo, zajmująca się obsługą loterii od lat, przygotowała nową aplikacją losującą mQube, która otrzymała niezbędny certyfikat, a następnie została zarejestrowana przez Urzędy Celne w Pruszkowie (dla Warszawy) i w Nowym Sączu (dla Krakowa) na potrzeby dwóch toczących się obecnie loterii. Aplikacja mQube jest ściśle zintegrowana z platformą mQube, która jest uniwersalnym rozwiązaniem do realizacji loterii, konkursów, plebiscytów, sond, ankiet i głosowań.

Aplikacja losująca mQube umożliwia losowy wybór rekordów spośród zgłoszeń w loterii i spełnia wymogi jednostki akredytowanej przez Ministerstwo Finansów do przeprowadzania certyfikacji aplikacji losujących w grach hazardowych, w szczególności w loteriach promocyjnych i audioteksowych. Zastosowany w aplikacji generator liczb losowych oraz suma kontrolna programu losującego zgodnie z opinią jednostki badającej dają zadowalający stopień losowości.

Mechanizm działania aplikacji został więc dokładnie sprawdzony i zatwierdzony. Zgłoszenia uczestników loterii trafiają do platformy mQube, skąd są pobierane do aplikacji losującej. Losowania odbywają się zgodnie z terminami i wymaganiami określonymi w regulaminie loterii. W dniu losowania zbiera się komisja nadzorująca loterię i za pomocą aplikacji dokonuje losowań. Aplikacja mQube pozwala na zapisanie list zwycięzców, ich sprawny wydruk oraz wysłanie laureatom powiadomień poprzez SMS lub e-mail (jeśli tak przewiduje regulamin).

Jak to działa?

Aplikacja losująca jest dostępna lokalnie na komputery PC z systemem operacyjnym Windows XP, Windows 7 oraz Windows 8 i wykorzystując zabezpieczone łącze HTTPS integruje się z platformą mQube Digital Virgo obsługującą akcje promocyjne, np. loterie. Mechanizm działania opisują poniższe punkty:

  1. Aplikację uruchamia plik wykonywalny exe zapisany na dysku komputera.
  2. Dostęp do aplikacji wymaga autoryzacji.
  3. Przed rozpoczęciem losowania ekran aplikacji prezentuje listę losowań w loterii z koniecznością wyboru losowania, które ma się odbyć na aktualnym posiedzeniu komisji losującej.
  4. Aplikacja wyświetla ustalone dane zgłoszenia do loterii (np. ID, imię i nazwisko uczestnika, datę zgłoszenia, adres e-mail, itp.).
  5. Aplikacja losuje zwycięzców z danych pobranych on-line z platformy mQube (lub z bazy danych Partnera) albo z danych zapisanych w ustalonym formacie na dysku komputera (np. txt lub csv).
  6. Po zakończeniu losowania aplikacja zapisuje dane zwycięzców lokalnie na dysku lub przesyła do bazy danych na platformie mQube.
  7. Aplikacja pozwala na wydrukowanie protokołu z losowania z listą zwycięzców oraz umożliwia wysłanie powiadomień do laureatów (SMS lub e-mail). 

Więcej informacji o aplikacji mQube, platformie i loteriach znajdziecie na stronie.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij