iDream rozpoczyna kampanię iPadów, w ramach globalnej kampanii Apple ”Everything changes with iPad”

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
iDream rozpoczyna kampanię iPadów, w ramach globalnej kampanii Apple ”Everything changes with iPad”

iDream, należąca do Eurotel SA sieć sklepów ze sprzętem Apple, rozpoczyna kampanię „iPad i wszystko się zmienia”, która jest częścią globalnej kampanii prowadzonej obecnie przez koncern Apple, pod hasłem „Everything changes with iPad”.

Każde miejsce jest dobre, by zmontować film lub pobić rekord w ulubionej grze. Strojenie gitary, pieczenie ciasteczek, prace w ogrodzie – iPad i całe środowisko stworzonych specjalnie dla niego aplikacji, ułatwią niemal każde zadanie. Właśnie na ten fakt zwraca uwagę najnowsza kampania Apple, która na świecie toczy się pod hasłem Everything changes with iPad" . Jej polska odsłona, przygotowana przez iDream, toczyć się będzie pod hasłem „iPad i wszystko się zmienia”.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Kampania została zaplanowana na cały maj. Obejmie szerokie spektrum mediów internetowych z portfolio Agora SA, m.in. reklamę na urządzeniach przenośnych w mobilnych wersjach lokalnych serwisów gazety Wyborczej (reklama wyświetlana pomiędzy treściami redakcyjnymi, targetowana na miasta w których działają salony iDream), reklamę efektywnościową wideo, emitowaną w zasobach treści wideo wydawnictwa Agora; oraz reklamę bannerową w serwisach kobiecych i wnętrzarskich (m.in. edziecko.pl, groszki.pl, avanti24.pl, wysokieobcasy.pl, lula.pl, domiwnetrze.pl, ugotuj.to, palcelizac.gazeta.pl, kobieta.gazeta.pl, e-ogrody.pl, zdrowie.gazeta.pl, foch.pl, plotek.pl, fitness.sport.pl, domosfera.pl, czterykaty.pl).

Landing page dla polskiej kampanii stanowi strona o charakterze wizerunkowym, która dodatkowo zachęca odwiedzających do zapoznania się z pełną ofertą iPadów w sieci iDream na stronie.

Sieć iDream liczy obecnie 8 salonów, umiejscowionych w: Białymstoku, Bydgoszczy, Częstochowie, Gdańsku, Kielcach, Olsztynie, Szczecinie  Toruniu. Salony iDream to salony o statusie Apple Premium Reseller (APR), a więc spełniające najwyższe standardy - lokalizowane są zwykle w najbardziej prestiżowych centrach handlowych. Ich powierzchnia wynosząca ponad 100 m2 - pozwala na komfortową ekspozycję produktów Apple, swobodne poruszanie się wewnątrz i dostęp do pełnej oferty towarowej, jak również możliwość bezpośredniego testowania działania każdego z produktów.

iDream oferuje również usługi serwisowe sprzętu marki Apple. Serwis obsługuje zlecenia na sprzęt wymagający usług serwisowych, dostarczany przez klientów do salonów iDream w całym kraju. Można do niego również przesyłać sprzęt bezpośrednio, bez wizyty w salonie iDream. Serwis mieści się w bydgoskim Focus Mallu i działa jako „serwiso-kawiarnia”, w której nie tylko można oddać sprzęt do naprawy oraz uczestniczyć w szkoleniach i warsztatach, ale również spotkać się z innymi fanami marki Apple.

Poza siecią salonów Apple Premium Reseller, pod marką iDream działa również sklep internetowy oferujący paletę produktów marki Apple. Klienci e-sklepu mają możliwość osobistego odbioru zakupów we wszystkich stacjonarnych punktach sprzedaży iDream.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij