Komentuj mecz Real Madryt – Juventus Turyn z Jerzym Dudkiem

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Komentuj mecz Real Madryt – Juventus Turyn z Jerzym Dudkiem

Chcesz wiedzieć, czy Jerzy Dudek kibicuje tej samej drużynie co Ty? Założyć się z nim, kto strzeli pierwszą bramkę i jaki będzie wynik meczu? A może po prostu sprawdzić, co myśli o kontrowersyjnej decyzji sędziego?

Dzięki Heinekenowi to możliwe! Aby wspólnie z Jerzym Dudkiem komentować nadchodzący rewanż półfinału Ligi Mistrzów UEFA wystarczy, że użyjesz na Twitterze #ChampionTheMatch.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Jerzy Dudek jak nikt inny rozumie piłkarskie emocje Ligi Mistrzów UEFA. To dzięki niemu i jego metodzie bronienia karnych „Dudek Dance” Liverpool FC pokonał w 2005 roku AC Milan w wielkim finale i sięgnął po Puchar Ligi Mistrzów UEFA. Nadchodzący rewanż będzie równie ważnym meczem dla zawodników Real Madryt i Juventus Turyn. To w trakcie tej rozgrywki zostanie wyłoniony najlepszy zespół, który już 6 czerwca zawalczy o zwycięstwo.

Wspólne komentowanie meczu z Jerzym Dudkiem to niepowtarzalna szansa na zupełnie nowe przeżywanie Ligi Mistrzów UEFA. To możliwość skonfrontowania swoich opinii z kimś, kto jeszcze dziesięć lat temu sam walczył na stadionie o kultowy puchar.

To jednak nie koniec atrakcji! We wspólnym komentowaniu meczu uczestniczyć będą również tacy fani piłki nożnej jak Michał Pol – ceniony dziennikarz sportowy i bloger oraz znani youtuberzy: Kuba Jankowski i Dominik Szarek z Futbolove TV.

„Razem z Michałem Polem, Kubą Jankowskim i Dominikiem Szarkiem będziemy dzielnie relacjonować spotkanie z hashtagiem, który już znacie #ChampionTheMatch. Spotkanie możecie też oglądać i komentować razem ze mną na stronie. Czekam na Wasze komentarze i pytania…więc do Heinekena…znaczy chciałem powiedzieć «do zobaczenia»” – zachęca sam Jerzy Dudek.

Aby wspólnie z nim cieszyć się sportowymi emocjami i dzielić wrażeniami z meczu wystarczy wejść na stronę, a następnie na specjalnym czacie lub bezpośrednio na Twitterze czy ze swojego konta na Facebooku, zadawać piłkarskie pytania i komentować to, co dzieje się na boisku przy użyciu hashtaga #ChampionTheMatch.

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij