Jet.Mail przejęte przez OMG

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
E-mail Marketing

partnerem merytorycznym działu jest GetResponse

Jet.Mail przejęte przez OMG

JetMail to jeden z pierwszych na rynku systemów do email marketingu i marketingu baz danych w Polsce. Wcześniej w rękach IMP, dziś pod pieczą Online Media Group, będzie wspierał rozwój firmy w kierunku usług sprzedażowych dla biznesu.

Online Media Group (OMG) Poland przejął cały system, wraz z bazami danych. Według słów Rafała Oracza (prezes OMG), decyzja o przejęciu systemu wiąże się z rosnącym znaczeniem marketingu baz danych i samej specjalizacji OMG w generowaniu leadów sprzedażowych. Posiadanie własnego narzędzia ma także obniżyć koszty kampanii realizowanych przez firmę i ułatwić rozwój produktów opartych na bazach danych.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Jak dodaje Magdalena Czachowska, dyrektor zarządzająca OMG - Jet.Mail wciąż jest jednym z najbardziej wydajnych systemów o najbardziej rozbudowanych funkcjonalnościach do email marketingu w Polsce. Narzędzie posiada również funkcjonalności służące do obsługi i monitorowania kampanii SMSowych. Naszym celem, oprócz wsparcia dotychczasowych kampanii OMG narzędziem Jet.Mail, jest również jego dalsza rozbudowa i tym samym – rozwój możliwości oferowanych przez firmę.

Pierwszą kampanią z użyciem narzędzia Jet.Mail były działania realizowane w wyniku wygranego przez OMG przetargu dla Wyższej Szkoły Przedsiębiorczości i Administracji w Lublinie.

 

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij