Łódź Pozdrawia zwycięża w konkursie Kampanie Społeczne

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Łódź Pozdrawia zwycięża w konkursie Kampanie Społeczne

Największa z dotychczasowych łódzkich kampanii została po raz kolejny doceniona i otrzymała nagrodę w kategorii „Kampanie dla rozwoju”. 19 maja w Teatrze Kamienica nagrodę odebrały przedatawicielki Biura Promocji UMŁ oraz Magdalena Szmidt i Maciej Wiśniewski z MOSQI.TO.

W uzasadnieniu Jury konkursu podkreśliło przede wszystkim wyjątkowość kampanii Łódź Pozdrawia na tle innych akcji promujących miejsca. Sposób, w jaki akcja zaangażowała mieszkańców Łodzi oraz innych miast w pozdrawianie, nie zdarzyło się dotąd żadnej kampanii terytorialnej. Autentyczny przekaz i entuzjazm mieszkańców oraz inteligentna opowieść o mieście i mrugnięcie okiem do odbiorcy stało się konsekwentnym wyróżnikiem w przekazie komunikacyjnym Łodzi. Jury podkreśliło też estetykę oraz wysoka kulturę przekazu.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

W konkursie Fundacji Komunikacji Społecznej MOSQI.TO stanęło w szranki z VML Polska, BBDO Warszawa, ISOBAR Poland, Ogilvy Beijng i innymi wiodącymi agencjami w Polsce.

Łódź Pozdrawia trwała od maja do listopada 2014. W tym czasie pojawiła się niemal we wszystkich miastach w Polsce z charakterystycznym kontekstowym outdoorem, spotami TV i radiowymi, aplikacją na Facebooku, kreatywnym BTLem, kampanią displayową oraz reklamami prasowymi w czołowych czasopismach. Pozdrawianie okazało się strzałem w dziesiątkę – hasła pozdrawiające zaczęły niezależnie funkcjonować w internecie jako memy, użytkownicy aplikacji do generowania haseł rozprzestrzeniali pozdrawiające billboardy na Facebooku oraz w social mediach, o kampanii pisała łódzka prasa, ale i największe lokalne dzienniki oraz czasopisma branżowe.

O Łódź Pozdrawia ostatnio można było usłyszeć dzień po gali rozdania Oskarów. Reklama prasowa „Ida z Łodzi Pozdrawia Oskara z Los Angeles” okazała się najchętniej opisywaną ostatnio akcją RTM, wylądowała nawet na stole podczas przeglądu prasy w TVN24.

To kolejna nagroda dla Łódź Pozdrawia – do tej pory zwyciężyła między innymi w prestiżowym konkursie Kreatura 2014.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij