Wspólna akcja Contented by They.pl i Accorhotels – blogerzy fotografowali Warszawę z wysokości 111 metrów

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Wspólna akcja Contented by They.pl i Accorhotels – blogerzy fotografowali Warszawę z wysokości 111 metrów

Osiem godzin profesjonalnych warsztatów, sesja zdjęciowa z modelkami i konkurs fotograficzny na dachu jednego z najwyższych budynków w Warszawie – tak wyglądało wydarzenie zorganizowane w hotelu Novotel przez agencję Contented by They.pl i Accorhotels.

Do udziału w akcji pod hasłem „(U)chwyć Warszawę z dachu hotelu Novotel” zaproszono polskich fotografów i blogerów. Pierwszą część spotkania poświęcono tworzeniu panoram miejskich, najnowszym technikom fotograficznym i nowatorskiemu oprogramowaniu. W tajniki warsztatu wprowadził uczestników Marcin Bójko – redaktor naczelny „Foto Plus”.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Po części warsztatowej odbyła się wyjątkowa konkursowa sesja zdjęciowa na najwyższych piętrach i dachu Novotelu, skąd rozciąga się jeden z najpiękniejszych widoków na centrum miasta. Na kilkudziesięciu imponujących zdjęciach fotografowie uwiecznili zachód słońca nad Warszawą, hipnotyzującą panoramę miasta i różnorodną architekturę tętniącej życiem metropolii. Podczas sesji fotografom towarzyszyły modelki. Autorzy najlepszych zdjęć, wyłonieni przez Contented by They.pl, Accorhotels i magazyn „Foto Plus”, otrzymali weekendowe vouchery do wybranego hotelu.

Zwieńczeniem pierwszej akcji z cyklu wydarzeń planowanych w hotelach w całym kraju, kierowanych do polskiej blogosfery, była wspólna praca fotografów i eksperta nad przygotowaniem wykonanych w trakcie sesji zdjęć. Spotkanie zakończył szczególnie miły dla uczestników akcent – wydruk fotografii w dużym formacie.

Agencja Contented by They.pl współpracuje z Accorhotels w zakresie działań content marketingowych i e-PR-owych.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij