Wielki Test o Telewizji w TVP i na INTERIA.PL

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Wielki Test o Telewizji w TVP i na INTERIA.PL

Z okazji 60. rocznicy powstania telewizji publicznej, w poniedziałek, 29 października, o godz. 20:20, na antenie TVP1 rozpocznie się „Wielki Test o Telewizji”.

Równolegle internauci, którzy zechcą sprawdzić swoją wiedzę i zdobyć nagrody, mogą odpowiadać na pytania konkursowe na specjalnej stronie portalu INTERIA.PL. 

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Już po raz drugi INTERIA.PL została partnerem TVP1 przy organizacji testu wiedzy dla widzów i internautów - tym razem okazją do współpracy  jest quiz z okazji 60-lecia telewizji publicznej. W studiu telewizyjnym na pytania dotyczące historii srebrnego ekranu odpowiadać będą znani aktorzy, prezenterzy, sportowcy i naukowcy. Natomiast przy swoich komputerach rywalizować będą z nimi internauci, którzy dokładnie w tym samym momencie będą odpowiadać na te same pytania. Będzie to więc wykorzystanie zjawiska „second screen” czyli równoczesnego korzystania z dostępu do telewizji i Internetu.

„Każdy z oglądających test w TVP1 ma możliwość jednoczesnego odpowiadania na pytania prowadzących, jest to możliwe dzięki przygotowanej przez nas dedykowanej stronie, do której odnośnik znajdzie się na stronie głównej INTERIA.PL. Dodatkową atrakcją jest możliwość  wygrania ciekawych nagród, ufundowanych przez portal i TVP1. Premiowana będzie zarówno poprawność odpowiedzi, jak i szybkość jej udzielenia ” – mówi Tomasz Słoń, Dyrektor Działu Multimedia i Rozrywka Interaktywna w INTERIA.PL, odpowiedzialny za projekt.

 

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij