Top 10 aplikacji na Facebooku: “Mój kalenarz”, “Diamond Dash” i “Monster World” najpopularniejsze

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Top 10 aplikacji na Facebooku: “Mój kalenarz”, “Diamond Dash” i “Monster World” najpopularniejsze

Gemius prezentuje zestawienie dziesięciu najpopularniejszych programów, które rozkochały w sobie internautów. Ranking przygotowany został na bazie wyników badania Megapanel PBI/Gemius za sierpień 2012 roku.

Ulubioną aplikacją na Facebooku jest „Mój kalendarz”. Z rozwiązania skorzystało w lipcu ponad 1 100 000 realnych użytkowników. Mimo że w kolejnym miesiącu popularność wirtualnego kalendarza spadła do niewielu ponad 900 tys., to wynik i tak uznać można za imponujący. Tylko w sierpniu w Polsce z tej aplikacji skorzystała blisko 7% użytkowników serwisu Marka Zuckerberga.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Tuż za „Moim kalendarzem” plasuje się w rankingu aplikacja „Diamond Dash”, która zdobyła w sierpniu uznanie ponad 660 tys. osób. Nieco słabiej wypada trzecia w klasyfikacji najpopularniejszych aplikacji - „Monster World”, z której w sierpniu skorzystało niemal 5% facebookowiczów, czyli ponad 620 tys. osób.

Czwarte miejsce w zestawieniu zajęła aplikacja „MagicLand” z wynikiem niemal 404 tysiące użytkowników, piąte „The Ville” z prawie 400 tys. realnych użytkowników.

W drugiej połowie stawki znalazły się aplikacje: „Bubble Witch”, „ChefVille”, „Castle Ville”, „Bubble Island” i zamykająca zestawienie top 10 – „Bubble Safari”.

Największym przegranym w sierpniu okazała się aplikacja „Bubble Safari”, która jeszcze miesiąc wcześniej cieszyła się zainteresowaniem aż 620 tys. osób i była szóstą najpopularniejszą aplikacją na Facebooku. Dane opracowane na podstawie badania Megapanel PBI/Gemius za sierpień 2012 pokazują, że z aplikacji tej skorzystało mniej niż 350 tys. osób.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij