Netizens Digital Innovation House z nową siłą w zespole New Business

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Netizens Digital Innovation House z nową siłą w zespole New Business

Dom produkcyjny Netizens poszerzył dział new business o nowe stanowisko. Do zespołu w połowie czerwca dołączyła Aneta Zabiegała, która do tej pory zajmowała w firmie stanowisko Senior Account Managera.

Decyzja o stworzeniu nowego stanowiska w dziale new business była podyktowana zwiększającym się zapotrzebowaniem na nowe technologie i rosnącym zainteresowaniem ofertą produktową Netizens. - Polski rynek z każdym rokiem wykazuje coraz większy apetyt na rozwiązania marketingowe, które wykorzystują najnowsze technologie. Abyśmy mogli sprawniej docierać z naszymi propozycjami do polskich klientów, zdecydowaliśmy się na rozdzielenie działań w ramach terytorium kraju i poza jego granicami - komentuje Maciej Swoboda, Business Development Director w Netizens.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Aneta Zabiegała będzie odpowiadać za rozbudowę portfolio klientów Netizens w Polsce oraz za sprzedaż produktów własnych firmy. Z branżą marketingową związana jest od prawie 7 lat. Jej doświadczenie obejmuje tworzenie strategii, realizacje kampanii oraz budowanie wizerunku marek od strony agencyjnej. Doświadczenie zdobywała w 24/7 Communication, tworząc i wdrażając strategie PR. W Netizens zajmowała się obsługą agencji i marek w Polsce i za granicą, realizując projekty digital oraz eventy z wykorzystaniem nowych technologii. Współpracowała z takimi klientami jak Procter&Gamble, E.Wedel, Danone, McDonald’s, Bosch, Tauron, Burda Media oraz agencjami Curb, Hill&Knowlton, DDB i ConceptX.

Netizens Digital Innovation House to interaktywny dom produkcyjny działający w obszarach: online advertising, mobile, interactive installations i software. Tworzy go zespół specjalistów, którzy opracowują innowacyjne i interaktywne rozwiązania łączące światy on-line i off-line oraz realizują projekty informatyczne na dużą skalę. Z usług Netizens korzystają marki, agencje reklamowe i działy IT w Polsce i na świecie, m.in. Saint-Gobain, Leroy Merlin, Lexus, WSiP, Concept X, Peppermint.

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij