Nowy tytuł na rynku reklamy w Polsce

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Nowy tytuł na rynku reklamy w Polsce

Pracujesz w reklamie? Jesteś kreatywny i nuży Cię szablonowa promocja? Jako źródło kreatywnej inspiracji przychodzi pierwszy w Polsce serwis poświęcony kreatywnej formie reklamy - Ambientising.pl!

W zamyśle twórców Ambientising.pl – grupy Brandbrothers – jest, aby tego typu kreatywne formy reklamy były dokładnie opisane i skatalogowane – tak, by serwis mógł być nie tylko źródłem inspiracji, ale też rozbudowaną bazą wiedzy. Zawarte są w nim informacje na temat danego ambientu wraz z ciekawostkami związanymi z jego powstawaniem. Tak też w serwisie można przeczytać między innymi o  najlepszych awangardowych kampaniach, potrzebujących zaledwie kilku dni, aby zobaczyć je mogły miliony oglądających na portalu YouTube jak było to w przypadku akcji, gdzie diabel­skie dziecko jeździło po ulicach Nowego Jorku, strasząc przechodniów i plując odrażającym jadem.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Nie ograniczamy się wyłącznie do wrzucenia zdjęć czy filmów z danej kampanii – tłumaczy Dawid Pośpiech, jeden z twórców Ambienting.pl. W serwisie znajduje się bardzo wiele informacji dotyczących danego ambientu takich jak nazwa agencji, która go przygotowała, kraj, w którym został zrealizowany czy też ciekawostki, jakich brakuje w serwisach poświęconych reklamie.

Grupa Brandbrothers – „matka” Ambientising.pl, – na co dzień prowadzi agencję interaktywną pod nazwą ISKRZY inżynieria e-marketingu, zajmującą się projektowaniem zaawansowanych stron, portali, serwisów i sklepów internetowych. 

Ambientising.pl wystartował 20 marca 2014 roku. Od tego czasu trwały testy BETA serwisu. Z początkiem tego roku oficjalnie rozpoczął swoją działalność. Do tej pory w serwisie zamieszczono blisko 600 kreatywnych przykładów kreatywnej reklamy, a ich liczba rośnie z każdym dniem.

Ambientising.pl to nie tylko miejsce dla marketingowych pasjonatów – amatorów czy blogerów, ale przede wszyst­kim agencji zajmujących przygotowaniem ambient media, guerilli marketing i event marketing, które dzięki temu mogą zaprezentować swoje portfolio na łamach serwisu.

Jeśli chcesz być na bieżąco, co dzieje się w ambientowym świecie, zapisz się do newslettera a także śledź nasz profil Ambientising.pl na Facebooku.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij