PromoAgency dla lotniskomatów - nowej usługi PostInAir stworzonej przez PGP Innowacje i LOT Cargo

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
PromoAgency dla lotniskomatów - nowej usługi PostInAir stworzonej przez PGP Innowacje i LOT Cargo

Agencja komunikacji marketingowej PromoAgency jest współautorem strategii komunikacji oraz identyfikacji wizualnej nowej usługi PostInAir, opracowanej przez PGP Innowacje we współpracy z partnerem strategicznym - LOT Cargo.

Nadawanie przesyłek lotniczych za pomocą samoobsługowych terminali pocztowych PostInAir będzie nowością na polskim, a docelowo także europejskim rynku. Pozwoli skrócić do zaledwie kilku godzin czas wysyłki listów i paczek na terenie Polski i Unii Europejskiej.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

PromoAgency jest współautorem strategii komunikacji nowej usługi, w której oparto się na podkreśleniu jej mocnych stron takich jak szybkość realizacji przesyłek, dostępność 24 godziny 7 dni w tygodniu, dostęp online i bezpieczeństwo. Agencja zaprojektowała logo PostInAir oraz stronę internetową postinair.pl, opracowała branding nowych lotniskomatów, a także projekty wszelkich materiałów reklamowych i promocyjnych.

Współpraca z PromoAgency przy wprowadzaniu na rynek nowej usługi jest naturalną konsekwencją dotychczasowej współpracy zarówno z firmami z branży logistycznej, jak i Polskimi Liniami Lotniczymi LOT. Dobra znajomość i zrozumienie specyfiki branży, pozwoliła lepiej dopasować się do oczekiwań właściciela marki oraz odpowiednio zaadresować jego potrzeby. 

Usługa PostInAir to efekt współpracy PGP Innowacje i LOT Cargo. Automatyczne urządzenia rozmieszczone m.in. na terenie lotnisk pozwolą pasażerom ekspresowo nadać przesyłki lotnicze do dowolnego miejsca w Polsce, a w przyszłości Unii Europejskiej. Usługa jest unikalna na skalę światową.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij