Przejechali ponad 22 tysiące kilometrów na rowerach na Przystanku Woodstock

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Przejechali ponad 22 tysiące kilometrów na rowerach na Przystanku Woodstock

Kilkadziesiąt tysięcy ludzi odwiedziło przez 3 dni Strefę Allegro na Przystanku Woodstock. Część z nich aktywnie włączyła się w walkę o stojaki rowerowe dla miast w całej Polsce. Z kolei artyści i goście specjalni festiwalu przekazali pierwsze przedmioty na internetowe aukcje WOŚP.

Wielkie Koło i Strefa „Kręć Kilometry”- to dwa punkty na mapie Strefy Allegro, które cieszyły się największą popularnością wśród Woodstockowiczów. Przejechany na rowerach dystans nie był wyłącznie przepustką do spojrzenia na festiwal z góry, ale także przyczyni się do poprawy infrastruktury rowerowej w Polsce. Kilometry zostały przekazane na konto wybranych miast, a te cały czas biorą udział w rywalizacji o dizajnerskie stojaki rowerowe od Fundacji Allegro All For Planet. Kampania społeczna „Kręć Kilometry” trwa do 31 sierpnia, a dzięki Woodstockowi- w rankingu miast przybyło 22 tysiące kilometrów.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Choć festiwal odbywa się w środku lata, to już trwają przygotowania do kolejnego finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Strefę Allegro odwiedzili liczni artyści i goście specjalni, by podarować swoje przedmioty na akcję „Rzeczy od serca”, czyli internetowe aukcje WOŚP. Wśród ofiarodawców znaleźli się Big Day, Coma, Organek, Mela Koteluk, Kamil Bednarek, Rafał Sonik i Aleksander Doba.

Na internetowych aukcjach pojawi się także niezwykła, limitowana i jedyna na świecie seria telefonów Huawei P8. Smartfony będą miały wygrawerowany na obudowie podpis Jurka Owsiaka! Szef Fundacji WOŚP osobiście pojawił się w Strefie Allegro i złożył swój podpis. Wyjątkowych telefonów jest tylko 5, więc zapowiada się zacięta licytacja.

W Strefie Allegro i Fundacji Allego All For Planet nie mogło zabraknąć elementów ekologicznych. Jak co roku zbieraliśmy puste butelki PET. Każda osoba, która przyniosła 10 butelek, otrzymywała orzeźwiającą wodę. Łącznie z festiwalowego pola zebrano kilkadziesiąt tysięcy PET. Wszystkie zostaną przerobione na kurtki przeciwdeszczowe i także trafią na aukcje WOŚP.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij