Nowi Team Leaderzy w Hypermedia

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Nowi Team Leaderzy w Hypermedia

Joanna Malinowska i Mateusz Srześniewski nowymi Team Leaderami w zespole International w agencji Hypermedia - HUBie technologicznym należącym do grupy Dentsu Aegis Network.

Joanna Malinowska w sierpniu dołączyła do Hypermedia. Malinowska od 10 lat zbiera doświadczenie we współpracy z brandami różnorodnych branż m.in. Raiffeisen Polbank, Whiskas, Sheba, Pepsi, Lays, Mennica Polska, Roca, Flugger farby i jeszcze kilku innych. Ostatnie półtora roku jako Regional Account Supervisor w McCann Worldgroup dla klienta MasterCard nadzorowała pracę zespołu realizując projekty w zakresie ATL, BTL, Digital, event i shopper. Do Hypermedia, dołączyła jako Team Leader do nowo utworzonego zespołu obsługującego jednego z kluczowych klientów agencji w zakresie m.in. digital production w Europie i na kilkunastu innych rynkach. 

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

W wyniku awansu Mateusz Strześniewski objął stanowisko Team Leadera w zespole International. Jest odpowiedzialny za zarządzanie zespołem projektowym/client service, a także obsługę kluczowych klientów takich jak Amway i Geberit. Zanim dołączył do zespołu, przez ostatnie 5 lat pracował w międzynarodowej firmie konsultingowej specjalizującej się w optymalizacji procesów zarządzania. Projektował oraz wdrażał projekty mające na celu poprawę konkurencyjności klientów poprzez zwiększenie efektywności działań indywidualnych oraz zespołowych, a także poprawę produktywności. Jest absolwentem Wydziału Zarządzania i Marketingu brytyjskiego Durham University.

Joanna i Mateusz bezpośrednio raportują do Jolanty Kaczmarek, Group Account Manager International, Hypermedia linked by Isobar. 

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij